Ryan vede život, o jakém vždy snil, a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru.
Krvavá noční můra v kempu za městem.
Dokáže Joona Linna s pomocí hypnotizéra
případ vyřešit?
Uprostřed noci někdo nahlásí na tísňovou
linku, že právě probíhá vloupání v uzavřeném
kempu za Stockholmem.
Novinka od mistra krimi, tentokrát pro fanoušky severských thrillerů – stejně jako klasici Jo Nesbo a Stieg Larsson nás nechá nahlédnout do temných stránek lidského nitra.
Poslední jednorožec, slavná kniha Petera S. Beagla plná poetiky, čar a kouzel, v sobě skrývá také spoustu lehce humorného nadhledu, což je natolik neotřelá a pestrá kombinace, že se dodnes po právu těší celosvětové oblibě.
Ulrike, Silvie a Florentine Thalheimovy. Mladé sestry, snící v troskách Berlína o návratu k dokonalému životu před druhou světovou válkou. A o tom, že znovu vybudují rodinný módní dům, který zářil na nejluxusnější berlínské třídě Kurfürstendamm.
Nesmírně zábavná detektivka plná záhad a intrik pro fanoušky Agathy Christie či Panství Downton! Lady Eleanor Swiftová, pozoruhodná dobrodružka a amatérská vyšetřovatelka, si dává pauzu v pátrání.
V šestém díle série detektivních příběhů s detektivem inspektorem Stevem Carmichaelem Ian McFadyen znovu přináší řadu zajímavých postav a důmyslnou zápletku, která nechává čtenáře v nejistotě až do hořkého konce.