Cesta skončila, a nejen cesta, ale ani cestovatel už není. Mistr Osho pojímá tantru z mnoha úhlů, v této sérii promluv se zaměřil na tantrickou podstatu jedné z nejvyšších nauk vadžrajány zvané mahámudrá, konkrétně na slavnou Píseň mahámudry.
Kniha je osobní i společenskou výpovědí o spiritualitě pro naši dobu. Opírá se o předpoklad neduality – vnitřní a vnější, božské a pozemské tvoří souzvuk spolubytí.
Třetí díl ze série velmi čtivých knih plných překvapivých postřehů i inteligentního humoru s radami pro každého, kdo chce v životě co nejlépe naplnit svůj potenciál.
Čtvrtý díl ze série velmi čtivých knih plných překvapivých postřehů i inteligentního humoru s radami pro každého, kdo chce v životě co nejlépe naplnit svůj potenciál.
Co se stane, když zemřeme? Co se stane s naším vědomím? Přežívá vědomí klinickou smrt?
Tyto zásadní otázky si kladl Stéphane Allix v době, kdy mu zemřel bratr. Zmobilizoval všechny své schopnosti a instinkt novináře, aby objasnil tajemství vědomí.
Hledáme, co nelze nalézt, a ve šťastných chvílích nacházíme, co nelze hledat. Snadno by se dalo mluvit o spiritualitě, nebo dokonce o mystické zkušenosti, především jsme však sbírali příběhy vnitřní proměny.
Tato kniha představuje úspěšnou intervenci nazvanou Trauma-sensitivní jóga (TSJ), což je program pro traumatizované klienty založený na vědeckých důkazech, který jim pomáhá v bezpečném a vědomém propojení s vlastním tělem.
Ježíš a Marie Magdaléna, Rúmí a Šams, král Šalamoun a královna ze Sáby, Isis a Osiris – v těchto posvátných svazcích jednoty můžeme spatřit nejen splývání dvojplamenů, ale také spojení milenců s Božstvím.