Mnozí by chtěli, aby se jejich oblíbená kniha stala skutečností, i kdyby jen na chvíli. Mnozí by si
přáli potkat svou oblíbenou knižní postavu, i kdyby jen na jediný den...
Umění žít šťastně je knihou, ke které se čtenář vrací pro požitek z četby a pro poučení, jak stále lépe zvládat každodenní život pomocí meditace.
Každý zná štěstí a radost z vlastní zkušenosti. Schopnost žít šťastně lze však také vědomě rozvíjet.
Nové vydání dnes už klasického románu Paula Coelha, který napsal roku 1992. Jde o autobiografický a zároveň široce platný příběh dvou povahově odlišných partnerů, jejichž manželství hrozí rozpad.
Nová kuchařka Karolíny Fourové, inženýrky v oboru výživy a kvality potravin a autorky bestsellerů Jediná kniha o jídle, kterou potřebujete a Výživná kniha o jídle Kuchařka přináší téměř devadesát receptů, které vznikly z každodenní praxe.
Stát Izrael se v současnosti dostal do středu pozornosti celého světa. Je důležité porozumět jeho vnitřní členitosti a nevidět ho jako jednolité společenství. Tomu může napomoci kniha vzpomínek českého estetika Tomáše Kulky.
Zpívat bříze je lyrickým příběhem kontrastů. Mládí a stáří, naivity a cynismu, příliš velké snahy a přílišné pasivity. Ale hlavně je příběhem o naději a léčivé síle přírody, o setkání, které dokáže změnit pohled na minulost i budoucnost.