Tadej Pogačar není jako ostatní profesionální cyklisté. Slovinský fenomén už vyhrál téměř vše, co se v silničních závodech vyhrát dá, a to s dechberoucí drzostí a jedinečným stylem – a přitom je mu teprve 27 let.
Představte si, že v dlani držíte novorozené zajíče a krmíte ho z lahvičky. Představte si, že žije pod vaší střechou a v noci vám pobíhá po ložnici. Představte si, že i po dvou letech se k vám zajíc na zavolání vrací ze svých toulek krajinou
V Kymlinge nastal konec května. Učitel tělocviku a bývalý sportovec Allan Fremling si jednou večer oproti svým zvyklostem objedná domů pizzu. Ta ještě ani nestihne vychladnout a Fremling leží mrtvý ve své předsíni.
V roce 1924 se v poválečné euforii v taneční restauraci seznámí
servírka Irène a Georges, kulisák pařížských filmových studií.
Zamilují se, vezmou se, narodí se jim děti...
Na dvoře opavského vévody Mikuláše dojde k záhadné smrti. Zabitý muž má totiž v očích krvavé slzy. Hned poté, co je Mikuláš pod hradem Raabs pasován na rytíře, se vrací domů v doprovodu Oldřicha z Chlumu a jeho pomocníků.
Po hrůzách na Isstvanu V vyhlásí Horus přímou válku proti Impériu. Ve stínu Císařského paláce se scházejí mocné osobnosti. Jejich plánem je vyslat tým zabijáků, aby popravili arcizrádce Hora a ukončili válku o galaxii lidstva dříve, než vůbec začala.
Během poloprázdného nočního letu z Edinburghu do Bratislavy si k čerstvým snoubencům přisedne mladík s temným tajemstvím. Povypráví jim děsivou příhodu a prozradí něco, kvůli čemu se let změní v noční můru plnou ryzí hrůzy…
Rue Siebertová možná nemá všechno, ale má toho dost: přátele, na které se může spolehnout, finanční stabilitu, po které od dětství toužila, a úspěšnou kariéru na poli chemické technologie ve společnosti Kline.