Husserlův přístup k otázce "Co je normální?" zřetelně ukazuje aktuálnost a živý smysl jeho myšlení, zároveň však naznačuje možnosti věrohodné a plodné polemiky s omyly a zmatky takzvaného postmodernistického uvažování.
Kniha Postmodernismus a popírání holocaustu ukazuje, že otázky, které postmodernismus historii a historikům klade, jsou ve skutečnosti mocné zbraně v boji proti popírání holocaustu.
Sigmund Freud a Ludwig Wittgenstein byli současníky. Kniha Wittgenstein a psychoanalýza přivádí oba veliké a nesmírně vlivné vídeňské myslitele společně do arény postmodernistického setkání.
Toto postmodernistické setkání podává shrnutí masivní kampaně na “mobilizování” zeměkoule a klade naléhavou otázku: co se stalo s myšlenkou “komunikace”?
Kniha zkoumá McLuhanovo myšlení ve vztahu k informační revoluci, hodnotí jeho „sondy“ do aurální a vizuální kultury a jejich problematický vztah ke globální a jednotné matici Webu a Internetu.
George Myerson nás uvádí do dalekosáhlých sporů, od Greenpeace a Monsanta až po genetiku, hyper-kapitalismus, internetové stránky a vyhlídku na androgynického „ŽenoMuže“ jednadvacátého století.