Martiška, Juraj
Řadit:
- 10%
(1x)
Třeťák Kája umí kdeco. Vládne skvělou dětštinou a dokonale komentuje všechno, co vidí. Ale to o Matyldě neví. Jenže otázka, kterou mu položila spolužačka Hermína, je pro něj zásadní. Hodlá ji zodpovědět stůj co stůj.
děti a mládež
Kolik váží Matylda
255 Kč
230 Kč
- 10%
(1x)
Někdy musí i strašidla táhnout za jeden provaz… Na zámku Červená Lhota, kde dělá kastelána bývalý baletní mistr Pivoňka, se dějí věci!
děti a mládež
Vzpoura strašidel
299 Kč
269 Kč
- 10%
(1x)
Na nejzlobivější třídu v Žabokudlách je nasazen speciálně trénovaný pedagogický kalibr. Podaří se zlikvidovat Mstivou Soňu dřív, než žáky zpacifikuje?
děti a mládež
Jak se zbavit Mstivý Soni
299 Kč
269 Kč
(1x)
Kouzelný krámek pana Smítka dříve býval řeznictví. Tu dobu pamatují ale jen vínové a béžové dlaždičky, po kterých děti poskakují z jedné barvy na druhou. Z krámku je dnes vetešnictví, to je místo, kde staré věci dostávají druhou šanci. V takovém obchodě najdete všechno, na co si vzpomenete, a samozřejmě také hračky..
děti a mládež
Ukázky
Krámek pana Smítka
189 Kč