Zasílání e-knih ve formátu mobi a pdf do čteček Kindle

Následujícím postupem nastavíte zasílání zakoupených knih ve formátu MOBI nebo PDF do své čtečky Kindle. Formát EPUB tato čtečka nepodporuje a příjem knih v tomto formátu do Kindle není možný.

 

1. Povolte si zasílání z adresy @kosmas.cz na svůj Kindle

Jděte na stránku "Manage My Kindle" (http://www.amazon.com/myk), kde se přihlásíte do svého účtu u Amazonu. Poté přejdete na „Personal Document Settings“ (odkaz v levém sloupci pod hlavičkou Your Kindle Account). V dolní části vpravo potom přidáte @kosmas.cz kliknutím na „Add a new approved e-mail address“.

Kindle Mail

Bez tohoto kroku nemůže být žádný obsah zaslaný z Kosmasu do vaší čtečky přijat.

2. Zadejte svůj Kindle e-mail do svého profilu Můj Kosmas

Váš Kindle email má obvykle tvar jmeno.prijmeni@kindle.com, ale můžete použít také jmeno.prijmeni@free.kindle.com.

Důležité upozornění pro majitele Kindle s 3G: Pokud nechcete za přenos souborů platit, je nutné zadat e-mail s koncovkou @free.kindle.com. Kosmas s.r.o. neodpovídá za případné další poplatky třetích stran, spojené s přenosem dat. Správné připojení uvidíte v pravém horním rohu svého Kindle zařízení vedle ukazatele stavu nabití baterie.

Kindle Wifi

 

3. Příjem souboru

Pro přijetí souboru je nutné mít aktivní připojení k internetu, ideálně přes wi-fi – příjem přes 3G je u Amazonu zpoplatněn. Zakoupená kniha vám do zařízení Kindle dorazí během několika minut.

 

Zadání Kindle mail v Kosmas.cz

 

Svůj Kindle mail si nastavte v sekci Můj Kosmas/Moje osobní údaje. Zadejte svůj Kindle mail do pole Kindle mail a všechny zakoupené e-knihy, které jsou dostupné ve formátu mobi, vám zašleme na váš Kindle mail.

Zadání mail na Kosmas.cz

 
zavřít