Osobní odběr zboží v prodejnách Kosmas

 

Zboží objednané v našem internetovém knihkupectví si můžete vyzvednout v jedné z našich kamenných prodejen nebo v centrálním skladu.

Ve chvíli, kdy je vaše zboží připraveno k odběru na prodejně, zašleme Vám e-mail s potvrzením. Na prodejně pro Vás bude připraveno ještě následujících 7 dnů. 

Přesné adresy našich prodejen spolu s otevírací dobou a kontakty najdete na stránce našich kamenných prodejen

 

Osobní odběr v centrálním skladu v Horoměřicích

Kromě kamenných prodejen je osobní odběr možný také v našem centrálním skladu.

Adresa: V Zahradě 877, Horoměřice - mapa.

Otevírací doba:

Pondělí: 8:00 - 16:00
Úterý: 8:00 - 16:00
Středa: 8:00 - 16:00
Čtvrtek: 8:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 15:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Upozornění: výdejní místo ve skladu slouží pouze pro objednávky uskutečněné v internetovém knihkupectví Kosmas.cz, nelze zde případně dokoupit zboží ve volném prodeji jako v klasické kamenné prodejně.
 

Odběr zboží

O expedici zásilky na odběrné místo vás budeme informovat zprávou na vaši e-mailovou adresu. Ode dne následujícího po dni expedice si můžete zboží vyzvednout během dalších 7 dnů. Po uplynutí této lhůty se objednávka ruší, případná předem hrazená částka bude vrácena zákazníkovi. Před vydáním zboží je nutné uvést číslo objednávky.

 

Bezpečnost

Zásilky k osobnímu odběru, hrazené platbou předem je nutné znát pro kontrolu číslo objednávky, jinak nemůže být balíček vydán.

 

Způsob úhrady

Hotově - platba v hotovosti při převzetí zboží. Na odběrném místě můžete také zaplatit platební kartou. Platba benefitními poukazy a kartami Edenred, eBenefity a Sodexo není u e-shopových objednávek z technických důvodů možná. Dále můžete samozřejmě využít kterýkoliv ze způsobů platby předem - bankovní převod, platební karta, rychlý bankovní převod. Objednávky určené k osobnímu odběru nelze hradit fakturou. Tato forma úhrady je určena pouze pro knihovny, školy, státní archivy a jiné veřejné instituce a lze ji využít pouze v kombinaci s doručením na adresu zákazníka.

 

Nákup knih na odběrném místě

Odběrná místa jsou zároveň našimi firemními knihkupectvími. Při jejich návštěvě lze samozřejmě na místě zakoupit další knihy, tyto se však prodávají za doporučené prodejní ceny. Slevy nabízené internetovým obchodem KOSMAS.cz lze uplatnit pouze při objednávce realizované přímo u tohoto obchodu na stránce www.kosmas.cz. "Kamenná" knihkupectví Kosmas slouží ve věci těchto objednávek pouze jako odběrné místo a do objednávek realizovaných u internetového obchodu zasahovat nemohou.

 

Kontakt

Veškeré požadavky a dotazy k objednávkám směrujte přímo na internetový obchod KOSMAS.cz
e-mail pro objednávky: objednavky@kosmas.cz
e-mail pro obecné dotazy: info@kosmas.cz, telefon: 226 519 800