Věrnostní program

Základní ustanovení

Věrnostní program je určen zákazníkům internetového knihkupectví Kosmas.cz. Účast ve Věrnostním programu vzniká vyjádřením souhlasu zákazníka s členstvím v něm. Tento souhlas zákazník potvrdí na registrační kartě internetového obchodu Kosmas.cz. Registrací zákazník získává úvodních 50 bodů do Věrnostního programu. Stávající registrovaní zákazníci se do Věrnostního programu mohou přihlásit v sekci Můj Kosmas. Podmínkou členství ve Věrnostním programu je vyjádření souhlasu se zasíláním pravidelného obchodního sdělení Věrnostního programu. Účastníkem Věrnostního programu může být fyzická nebo právnická osoba, která kupuje zboží pro svou vlastní potřebu a nebyl jí společností Kosmas poskytnut velkoobchodní rabat. Účast ve Věrnostním programu je bezplatná a nezavazuje své účastníky k žádnému minimálnímu odběru zboží z internetového obchodu Kosmas.cz.

Sbírání bodů

Účastník Věrnostního programu získá 1 bod za každou 1 Kč z každého uskutečněného nákupu v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Hodnota poštovného, balného, dobírkového atp. se do počtu dosažených bodů nepočítá. Do Věrnostního programu se započítává pouze hodnota zboží zakoupeného v internetovém obchodě Kosmas.cz, nákupy uskutečněné v kamenných knihkupectvích Kosmas se nezapočítávají. Nasbírané body se sčítají a jejich množství tedy přímo úměrně závisí na obratu, kterého zákazník svými nákupy dosáhne. O počtu nasbíraných bodů se zákazník může informovat po přihlášení ve svém profilu Můj Kosmas.

Kromě bodů za pravidelné nákupy mohou účastníci Věrnostního programu získat následující bonusové body:

  • 50 bodů pro nové zákazníky internetového obchodu Kosmas.cz. Body získá účastník po registraci a vyjádření souhlasu se zařazením do Věrnostního programu.
  • 10 bodů za každou schválenou recenzi publikovanou na stránkách v internetovém obchodu Kosmas.cz. Společnost Kosmas si vyhrazuje právo nezveřejnit recenze, které vykazují projevy vulgárnosti, urážek a zesměšňování.

Odměny ve Věrnostním programu

Zákazníci jsou odměňováni podle počtu bodů, které získají mezi dvěma po sobě jdoucími uzávěrkami. Odměny poskytujeme ve formě slevových poukázek na další nákup. Pravidelné uzávěrky Věrnostního programu jsou stanoveny na data 31. března a 30. září příslušného kalendářního roku. Účastník, který v rozhodném období nasbírá více než 1500 a méně než 3000 bodů, obdrží poukázku na slevu ve výši 50 Kč. Účastník, který za rozhodné období obdrží více než 3000 bodů, získá slevovou poukázku v hodnotě 100 Kč. Nevyužité body se na konci období vynulují. Slevová poukázka platí po dobu 3 měsíců.

Slevová poukázka je k dispozici v elektronické podobě a je ke stažení v profilu Můj Kosmas po přihlášení. Poukázka obsahuje unikátní kód, který jeho držitele opravňuje k na něm uvedené slevě. Každou slevovou poukázku lze použít k nákupu v internetovém knihkupectví Kosmas.cz pro nákup zboží v minimální hodnotě 350 Kč (tj. například na nákup za 700 Kč lze využít poukázky dvě).

Ochrana osobních dat

Osobní údaje jsou zpracovávány v informačním systému společnosti Kosmas s.r.o., slouží pouze interním potřebám této společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Máte-li k věrnostnímu programu jakékoliv dotazy, rádi je zodpovíme emailem na adrese info@kosmas.cz, telefonicky na čísle 226 519 800.