Drsní chlapi

Nakladatel:  Jota 2012
Ihned
199 Kč

Anotace

Život na odlehlých ostrovech u pobřeží v Maine se točí pouze kolem lovu humrů a je místní tradicí zdejších drsných mužů bojovat o svá loviště. Do rodiny jednoho z nejstriktnějších a nejuzavřenějších rybářů se narodí silná a charismatická Ruth....

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(2x)
Já se ale bavil, ale je pravda, že to co je na přebalu moc neodpovídá obsahu. Opravdu jsem se bavil i tím drsným životem. Ale třeskutě humorný nebo co jsem to četl v anotaci, už si to nepamatuju, to nebylo.
Dle ohlasů se máme smát. Nesmála jsem se vůbec, rozhodně mi to nepřišlo jako humorný román. Trochu jako Irving nebo Hiaasen. Zajímavá sonda do prostředí, kt. je nám vzdálené, jak jen může středozemcům suchozemcům být. K smíchu ale nic. Cítím lítost a shovívavost nad hl.hrdiny. Jsem ráda, že tam nežiju a nikdy žít nebudu. Jejich životy jsou drsné, smutné a surové. Je tam i trocha lásky a...
Více

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Elizabeth Gilbertová

Americká spisovatelka románů, esejí, povídek, biografií a autobiografických knih. Nejvíce ji proslula svojí vzpomínkovou kniho kniha Jíst, meditovat, milovat z roku 2006.

V roce 1993 jí otiskl magazín Esquire povídku Poutníci a tím se stala po Normanu Mailerovi druhou dosud nepublikovanou spisovatelkou povídek, která debutovala v Esquiru. To jí přineslo stálé zaměstnání novinářky. První kniha, kterou vydala, je sbírka povídek s názvem Poutníci, za kterou obdržela cenu Pushcart Prize.

Celý medailonek
Do oblíbených
Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Drsní chlapi
Autor:
Gilbertová, Elizabeth
Nakladatel:
Jota
EAN:
9788074621550, 9788074621628
ISBN:
Originál:
Stern Men
Překlad:
Petrášová, Věra
Popis:
Elektronická kniha, 352 stran, bez zabezpečení DRM, 1,4 MB ePUB ePUB, 2,8 MB Mobi Mobi, česky
Rok vydání:
2012