Ondřej Neff - Tma
Chystá se

Tma

Nakladatel:  Walker & Volf
Připravujeme
pohlídat

Anotace

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(1x)

Vaše hodnocení
Hodně povedené, myslím, že docela dobrý obraz mentality lidstva, ta tma skutečně ve většině z nás pořád je... Výborná kniha.
..jak dokazal p.Neff tak presne vylicit konec nasi civilizace a nasledný vývoj lidstva.Kniha je ctiva podobne jako Nadace od Asimova.Kniha mi potvrzuje muj nazor na lidi,vetsina je snadno manipulovatelne stado v jakemkoliv rezimu.Prvnich 100 stranek nejde cist jednim dechem,po kazde kapitole na hodinu odlozit a pak dalsi ...Realisticke vyliceni...
Více
Byl jsem naprosto pohlcen dějem této knihy. Naprosto úžasně napsaná knížka o tzv. elektrické smrti. Nejužasnější na tom celé je, že se to odehravá v naší domovině a tak si lehko představíte, jak by to tady u nás vypadalo. Takže jsem tomu všemu věřil a hltal jsem stránky jednu po druhé.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

KNIHA: Tma

(...) Tma je katastrofický román. Autor si vymyslel, že náhle zhasnou všechna světla, elektřina nefunguje. Ke konci to vysvětluje přepólováním magnetických pólů, což je věc patrně fyzikálně přijatelná. Ovšem hlavní smysl spočíval v předvedení toho, jak se demokracie - nejen v naší republice, ale i v okolních zemích - může rychle změnit v diktaturu lůzy, v obrovskou krutovládu. Prostě najednou selže vláda, celé vedení země, armáda, policie, úřady.

K přečtení

(...) Komu se v Neffově polit-fiction, říznuté groteskním hororem, bude zdát civilizační pád příliš strmý, kdo je přesvědčen, že racionální skořepina naší civilizace je přece jen pevnější, že kooperace má větší sílu než teror, může se pak s knihou hádat a klást si otázky, co by proti popsanému pádu a nastolení vlády Temna podnikl on sám. A to je jenom další doklad výtečné práce, kterou Ondřej Neff v druhé verzi Tmy odvedl.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Tma
Autor:
Neff, Ondřej
Nakladatel:
Walker & Volf
EAN:
ISBN:
Popis:
AudioKniha ke stažení, česky