Mezi Slovany

Mezi Slovany

Mezi Slovany

Zdarma
Není v prodeji
pohlídat

Anotace

Roku 928 se vydal arabský cestovatel a spisovatel al-Masudi, jako člen karavany, na výpravu do země knížete Václava. V zemi Slovanů se osobně setkal s jejich vládcem, župany i s obchodníky a námezdními bojovníky Varjagy. Stal se obětí útoku démonických běsů a svědkem Václavova legendárního střetu se zlickým Radslavem. Zažijte dobrodružství staré...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(4x)

Vaše hodnocení
Absolutně skvělá kniha. Rozhodně si jí přečtu několikrát. Samotný příběh je velice čtivý a množství poznámek velice poučné. Tento formát knihy je budoucnost čtení e-book. Velice, velice, velice děkuji pane Kvapile za skvěle strávený čas nad stránkami vaší knihy.
Kdo si chce přečíst pěknou knihu, tak mu nevadí nějaká chybička. Nekupuji si ji proto, abych hledala chyby. Kniha se mi líbí a dověděla jsem se spoustu věcí v zajímavém podání. Určitě ji mohu doporučit těm, které zajímá, jak to na našem území vypadalo koncem prvního tisíciletí.
Tato kniha mě velmi zaujala, je zajímavě napsaná a opravdu se mi to líbilo. Není to nějaký suchý dějepisecký soupis, takže to není ani nudné. Je v ní zapojen i nějaký ten humor, což nikdy neuškodí. Má to své kouzlo :) Doporučuji si to přečíst, a tak cestovat s Al-Masūdim mezi slovany
Celkem zajímavé čtení. Až na to, že ani autor, ale ani vydavatel nemají dostatek sebereflexe (nebo studu) a vydají knihu, kde je takřka na každé straně gramatická hrubka. Je to utrpení, zkusit číst a nereagovat nadáváním těm, kdo tohle způsobili.
Zobrazit další (1)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Mezi Slovany
Autor:
Kvapil, Libor
Nakladatel:
Martin Koláček - E-knihy jedou
EAN:
Doporučená prodejní cena:
0 Kč
Popis:
Elektronická kniha, 200 stran, bez zabezpečení DRM, 4,0 MB ePUB ePUB, 7,0 MB Mobi Mobi, 4,0 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2016