Louise O´Neill - Asking for It

Asking for It

Nakladatel:  Quercus 2016
Není skladem
-10%
279 Kč
251 Kč
pohlídat

Anotace

BOOK OF THE YEAR AT THE IRISH BOOK AWARDS 2015. The award-winning, bestselling novel about the life-shattering impact of sexual assault, rape and how victims are treated. For fans of Caitlin Moran, Marian Keyes and Jodi Picoult. 'A soul-shattering novel that will leave your emotions raw. This story will haunt me forever. Everyone should read it'...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Zatím nehodnoceno :-(

Vaše hodnocení

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Buďte první a podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Asking for It
Autor:
O´Neill, Louise
Nakladatel:
Quercus
EAN:
9781784293208
ISBN:
978-1-78429-320-8
Popis:
1× kniha, brožovaná, 360 stran, anglicky
Rozměry:
12,8 × 19,5 cm
Rok vydání:
2016
Jazyk:
anglicky