Frederick Forsyth - Fox

Fox

Nakladatel: Penguin UK 2018
Liška

Liška

359 Kč
323 Kč
Skladem
-10%
359 Kč
323 Kč
Rozebráno
-10%
399 Kč
359 Kč
pohlídat
Fox

Fox

239 Kč
215 Kč
Rozebráno
-10%
239 Kč
215 Kč

Anotace

The #1 New York Times-bestselling master of international intrigue takes readers into the bleeding-edge world of technological espionage in a propulsive thriller that feels chillingly real.

Former chief of the British Secret Intelligence Service Adrian Weston is awoken in the middle of the night by a phone call from the Prime Minister. Her news...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(5x)

Vaše hodnocení
Mám rád Forsythovy knihy a tuhle jsem slupnul za dva dny. Takže super. Dost se mě občas mrazilo. Ale co. Je to přece jen kniha ;-)
Kniha je napsaná velmi dobře. Opět skvělá znalost problematiky. Atraktivní a žhavé téma kybernetického boje, který neustále skrytě probíhá mezi nepřátelskými (a obávám se, že i spřátelenými) uskupeními, množství reálných faktů a událostí, zákulisní pikle, dějové zvraty. Je psaná strohým stylem, spíše jako literatura faktu, než románový děj.
První půlka knížky mě velice bavila, ale pak jsem získal pocit, že tam trošku mixuje moc věcí dohromady. Druhá půlka je odbytá. Je to solidní kniha, ale od Forsytha jsem byl zvyklý na lépe propracované přiběhy.
Popisné, černobílé, jednoduché a přímočaré, spíš jakoby cílová skupina byli náctiletí. Nahozeno několik témat, každé z nich by stačilo na román - pokud by byl propracován. Když tak jednohubka na dovču. V podstatě zklamání.
Velké zklamání, připadalo mi, že to napsal úplně jiný Forsyth. V knize je smícháno několik globálních témat (Rusko, Irán, Korea), ale vše je povrchní, chybí detail a především logika.
Zobrazit další (2)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Fox
Autor:
Forsyth, Frederick
Nakladatel:
Penguin UK
EAN:
9780593080597
ISBN:
978-0-593-08059-7
Popis:
1× kniha, brožovaná, 309 stran, anglicky
Rozměry:
15 × 23,5 cm
Rok vydání:
2018
Jazyk:
anglicky