Ke stažení

Případ G

Nakladatel: MOBA 2019
Ihned
249 Kč

Anotace

Komisař Van Veeteren má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru u maardamské kriminálky. Jen jediný případ se mu nepodařilo vyřešit – případ G.
Před patnácti lety byla nalezena mrtvá žena na dně vypuštěného bazénu. Van Veeteren ví, že její smrt má na svědomí G., jeho nenáviděný bývalý spolužák, ale nemůže to dokázat. Nyní je již v důchodu a dávný...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(2x)

Vaše hodnocení
PAna Hakana Nessera považuji za mistra detektivní tvorby. Každá kniha je trochu jiná, nepíše to jako přes kopírák, každý příběh čtenář vidí z trochu jiného úhlu pohledu. U téhle knížky jsem poměrně rychle věděl o co jde. Ale naopak možná tahle skutečnost mě ještě víc čtenářsky motivovala a knihu jsem si opravdu užil.
Autorova objemnější kniha se v podstatě dělí na dva příběhy. Ten první je napínavý a čtenáři se nechce věřit, že už to všechno skončilo, nebýt dalších dvou set stran. Druhý příběh se rozvíjí za patnáct let,kdy se z hlavního komisaře stal obchodník antikvariátu a náhle se objevují indície ze starého pripadu, s jehož výsledkem se nesmířil. Takže se rozvíjí další pátrání s překvapivým koncem.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Případ G
Autor:
Nesser, Hakan
Nakladatel:
MOBA
EAN:
Originál:
Fallet G
Překlad:
Matocha, Helena
Popis:
Elektronická kniha, 440 stran, bez zabezpečení DRM, 1,7 MB ePUB ePUB, 4,4 MB Mobi Mobi, česky
Rok vydání:
2019