Joe Dunthorne - The Adulterants
Novinka Doručení po ČR zdarma Skladem

The Adulterants

Nakladatel:  Penguin Books 2019
Skladem
Na prodejnách 
Možné zakoupit na následujících prodejnách (za běžnou cenu bez internetové slevy):
Stav skladu na prodejnách bez záruky.
-10%
279 Kč
251 Kč

Anotace

For readers of Roddy Doyle, Nick Hornby, and Mark Haddon, The Adulterants is a piercingly funny?and cringingly poignant?take on how hard it is to grow up and how hard it is when you don’t. Ray Morris is a tech journalist with a forgettable face, a tiresome manner, a small but dedicated group of friends, and a wife, Garthene, who is pregnant. He...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Zatím nehodnoceno :-(

Vaše hodnocení

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Buďte první a podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
The Adulterants
Autor:
Dunthorne, Joe
Nakladatel:
Penguin Books
EAN:
9780241980972
ISBN:
978-0-241-98097-2
Popis:
1× kniha, brožovaná, 178 stran, anglicky
Rozměry:
12,7 × 19,7 cm
Rok vydání:
2019
Jazyk:
anglicky