Keith Stuart - Days of Wonder
Skladem

Days of Wonder

Nakladatel:  Sphere 2019
Skladem
-10%
269 Kč
242 Kč

Anotace

The incredible, life-affirming new novel by the author of the Richard & Judy Book Club Bestseller A Boy Made of Blocks for fans of Matt Haig and Jojo Moyes. Tom, devoted single father to Hannah, is the manager of a tiny local theatre. On each of her birthdays, its colourful cast of part-time actors have staged a fantastical production just for her...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Zatím nehodnoceno :-(

Vaše hodnocení

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Buďte první a podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Days of Wonder
Autor:
Stuart, Keith
Nakladatel:
Sphere
EAN:
9780751563306
ISBN:
978-07-515-6330-6
Popis:
1× kniha, brožovaná, 490 stran, anglicky
Rozměry:
12,7 × 19,7 cm
Rok vydání:
2019
Jazyk:
anglicky