Lars Kepler - Hunter
Novinka Skladem

Hunter

Nakladatel:  HarperCollins 2019
Lovec králíků

Lovec králíků

369 Kč
247 Kč
Skladem
-33%
369 Kč
247 Kč
Žluté listy ?
Skladem
-40%
229 Kč
137 Kč
Mírně mechanicky poškozené ?

Anotace

It begins with a nursery rhyme. Nineteen minutes later you die… The sixth gripping thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. There’s a face at the window. A masked stranger stands in the shadow of a garden, watching his first victim through the window. He will kill him...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(1x)

Vaše hodnocení
Jako základ použijeme Deset malých černoušků od Agathy Christie. Přidáme 20 litrů krve, mozkovou tkáň z rozstřelených lebek, několik končetin oddělených od trupu, vyhřezlá střeva a okořeníme (naprosto zbytečnou) porno scénou z kamionového parkoviště. A je hotovo!!! Ve třech čtvrtinách knihy autoři poznali, že postupnou smrtí všech vyvolených by...
Více

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Hunter
Autor:
Kepler, Lars
Nakladatel:
HarperCollins
EAN:
9780008240424
ISBN:
978-0-00-824042-4
Popis:
1× kniha, brožovaná, 524 stran, anglicky
Rozměry:
11 × 17,8 cm
Rok vydání:
2019
Jazyk:
anglicky