Bestseller Ke stažení

Úzkosti a jejich lidé

Nakladatel: Host 2020
Ihned
-20%
249 Kč
199 Kč

Anotace

Úzkosti a jejich lidé je naprosto bláznivá komedie o skupince rukojmích zajatých při prohlídce bytu. Neúspěšný bankovní lupič se uvnitř zamkne s přehnaně nadšeným realitním makléřem, dvěma morousy závislými na nákupech v IKEA, jedním potměšilým multimilionářem, smutnou starou paní, ženou v pokročilém stadiu těhotenství, otravným chlápkem a králičí...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(7x)

Vaše hodnocení
Za Kosmas Litoměřice

Psychologická sonda do duše dnešního člověka. Smála jsem se až do samotného konce. Spisovatel Backman krystalicky vidí do lidí a postavy jsou všechny náramně sympatické. Byť mají roli i negativní.
Děj knihy je spletitost náhodných událostí, které se určitě nestávají, ale mohou. "Vlastně, proč by...
Více
Kniha dala spoustu úžasných okamžiků a dobrou náladu.
Tohle je velmi zvláštní kniha. Tak jednoduchá a přitom tak komplikovaná. Ze začátku tak absurdní a nenápadná, že se ptáte sami sebe, co vám tím chce autor říci. Pokud ale vytrváte, dojdete k tomu. A to je cíl celé téhle knihy. Jak lehce můžeme zapomenout, že úplně každý má své problémy a tajná přání. Postupem v knize se vám sama otevře mysl před...
Více
Backmana čtu poprvé a jsem ráda, že jsem ho objevila. Byla jsem mile překvapena, protože přečíst si o dobrých skutcích i když není každý den veselo, je prostě super.
" Něco ti povím. Na jednu stranu to vypadá jako nejmazanější zločin na světě..." "... ale na druhou stranu ho asi spáchal naprostej blbec."
Tak toto je příběh o skupince lidí,... Nebo počkejte, jinak: "Toto není příběh o bankovní loupeži, prohlídce bytu a rukojmích. A ani o blbcích. Je to příběh o mostu. "
...
Více
Kniha je koncipováno jako záhadné puzzle, které se točí kolem otázek: jak se lupiči podařilo uprchnout, proč jsou všichni tak naštvaní a co je dnes na lidech opravdu špatně.
V knize se setkáme se spoustou postav, které se potkávají v těch nejpodivnějších situacích.
Autor má jedinečnou schopnost vykreslit postavy a najít zajímavé příběhy, které odrážejí Švédsko

Zobrazit další (3)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Backman, Fredrik: Úzkosti a jejich lidé

V románové grotesce s lehkou detektivní zápletkou a silným důrazem na téma rodičovství stál interpret před úkolem poradit si s velkým množstvím různorodých a často hašteřivých postav. Zejména ženské party se místy potácejí na hranici karikatury, ale posluchači, který ví, že Backman se stereotypními vzorci chování pracuje zcela záměrně, to pravděpodobně vůbec nebude vadit.
Celá recenze

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Úzkosti a jejich lidé
Autor:
Backman, Fredrik
Nakladatel:
Host
EAN:
Originál:
Folk med angest
Překlad:
Matocha, Helena
Popis:
Elektronická kniha, 374 stran, bez zabezpečení DRM, 1,1 MB ePUB ePUB, 2,7 MB Mobi Mobi, 2,0 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2020