Alena Mornštajnová - Strašidýlko Stráša

Strašidýlko Stráša

Nakladatel: Albatros 2021
Strašidýlko Stráša

Strašidýlko Stráša

242 Kč
Skladem
242 Kč
Rozebráno
224 Kč
pohlídat
Strašidýlko Stráša

Strašidýlko Stráša

206 Kč
Rozebráno
206 Kč
pohlídat

Anotace

Představte si malé strašidlo. A teď si představte, že tohle malé strašidlo se všeho bojí. Tmy, zvuků, zkrátka všeho. A tak mu nikdo neřekne jinak než Stráša. O tom, jak se malý Stráša skamarádí s klukem Matějem, a o tom, co všechno spolu zažijí, vypráví kniha oblíbené spisovatelky Aleny Mornštajnové s báječnými ilustracemi Galiny Miklínové.

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(5x)

Vaše hodnocení
Už jste někdy viděli strašidlo co se pořád leká a má ze všeho strach? Ne? Pak se tedy seznamte se Strášou. je to malý kluk, malé strašidlo, které vylekáte snad úplně vším. Stačí třeba jen zvýšit hlas a Stráša se někde schová. Jenže jednoho dne se ztratí Strášova kamarádka kočka Luisa. A protože opravdové přátelství si někdy žádá oběti - musel...
Více
Knihu jsem četl malé dceři. Každý večer se těšila, jak příběh dopadne. Je to příběh nenáročný, přesně pro malé děti. Je ale i vtipný a předčítač se nenudí. Autorka dokazuje, že je schopna zaujmout i malého čtenáře. Moc doporučuji. SP
Kniha potěší děti i dospělé. Lehce humorný text doplněný ilustracemi Galiny Miklínové je rozčleněný do krátkých kapitol, které se krásně čtou večer před spaním. Náš druháček čte i sám, ale s maminkou je to prý ještě lepší.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Kdo se bojí, nesmí do města

Hrdina první dětské knihy Aleny Mornštajnové je strašidlo. Jenže se bojí všeho, co si jen dovedete představit – tmy, hlasitých zvuků, dokonce i vlastního jména. Když ho někdo osloví, honem se běží schovat. A protože je takový strašpytel, všichni mu přezdívají Stráša. Teď ale bude muset Stráša překonat sám sebe, aby zachránil ztracenou kamarádku kočku Luisu.
Celá recenze

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Strašidýlko Stráša
Autor:
Mornštajnová, Alena
Nakladatel:
Albatros
EAN:
9788000062075
ISBN:
978-80-00-06207-5
Doporučená prodejní cena:
249 Kč
Ilustrace:
Miklínová, Galina
Popis:
1× kniha, vázaná, 64 stran, česky
Rozměry:
16,5 × 24,8 cm
Rok vydání:
2021 (2. vydání)