Jan Horníček - Čarostřelec
Novinka Ke stažení

Čarostřelec

Interpret:  Martin Pechlát
Nakladatelé: Radioservis, Témbr 2021
Čarostřelec

Čarostřelec

299 Kč
269 Kč
Skladem
-10%
299 Kč
269 Kč
Ihned
269 Kč

Anotace

Cesta z Reichenbergu do Hejnic se klikatí strmým, zalesněným průsmykem. Stmívá se, nad horami vyje a běsní sněhová bouře. Během namáhavé jízdy se v dostavníku seznamují dva muži. Otec Vilém – kněz, který prchá před svou minulostí – a doktor Šulc, podivínský lékař z Vídně. Ti dva mají pramálo společného, brzy se však ukáže, že je dohromady nesvedla...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(3x)

Vaše hodnocení
Knížku Jana Horníčka Čarostřelec velmi doporučuji. Styl pana Horníčka mi připomíná vyprávění Umberta Eca a jeho promyšlené historické a detektivní romány. Od začátku do konce je knížka poutavá. Velmi inspirující je postava Doktora Šulce. Knížku jsem nakonec četl tak, aby mi vydržela co nejdéle. Panu Horníčkovi přeji hodně sil k další práci a budu se těšit na pokračování!
Fakt skvěle napsané, děje neběží, ten pádí. Postavy pěkně vypracované, historicky odmakáno. Jazyk velmi dobrý. Jen trochu moc děje a akce, Umberto Eco v hlavě autora se nezapře, ale nevadí. Zcela chápu, že soutěž knižního klubu vyhrál. Doporučuji!
Posloucháno jako audiokniha.
Za příběh samotný bych dala 1* Jediné, co značně zvyšuje úroveň, je pěkné zvukové provedení - interpretace i ostatní zvukový a hudební podkres. Autor také dokázal velmi pěkně vykreslit atmosféru sněhem zafoukaných Jizerských hor a starých chalup, a také se mu celkem daří vyvolávat napětí, i když občas to působí...
Více

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Horníček, Jan: Čarostřelec

Literární cenu Knižního klubu letos vyhrál rukopis historického thrilleru z Jizerských hor. Zajímavou zápletku i solidní vyprávění bohužel do průměru sráží četná klišé i to, že si autor nenastudoval dobové reálie.
Celá recenze

Autor/Autorka

Interpret/Interpretka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Čarostřelec
Autor:
Horníček, Jan
Nakladatel:
Radioservis Témbr
EAN:
Interpret:
Pechlát, Martin
Popis:
AudioKniha ke stažení, 10 x mp3, délka 4 hod. 40 min., velikost 658,9 MB, česky
Rok vydání:
2021