Richard Bach - Jediný
Snížená cena

Jediný

Nakladatel: Synergie 2000
Rozebráno
84 Kč
pohlídat

Anotace

Román o tom, co by stalo, kdyby se ohnul čas a prostor posunul a my se mohli potkat s těmi, kterými budeme třeba za dvacet let, nebo s těmi, kterými jsme byli. Druhé vydání.

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(6x)

Vaše hodnocení
Všetko od neho je proste úžasné,všetko sa zdá také jednoduché...

celá jeho série (jediný, most přes navždy...) je naprosto úchvatná. Přečtete jedním dechem. A ihned poté začnete číst znovu. (a znovu a znovu...)

Včera jsem dočetla poslední řádky. Ale stejně tak mohly být napsány na první straně - byl to velký zážitek. Vždy, když jsem zavřela oči a letěla v Bručounovi a žila další - jediné životy zjistila jsem, že Největší dobrodružství se děje v našich myšlenkách a je jen na nás jak moc je chceme žít. Tato kniha je manuálem jak se jim přiblížit a taky jak se přiblížit lidem kolem nás.

Po celou dobu čtení jsem měl pocit, že jsem žák, který je na každé stránce poučován moudrým kantorem s bílým vousem, který to se mnou sice myslel na každé stránce velmi dobře, ale po pár stránkách to začne čtenáře opravdu ..... Po dočtení jsem dospěl k názoru, že celá kniha je tak otravným způsobem trapně patetická, až se mi z toho chtělo .....
Kniha obsahuje gramatické chyby...což považuji za ostudu.
Tuto knihu jsem si objednala mezi jinými a z celé zásilky jsem se na ni těšila nejvíce. Byla jediná, která mě zklamala.. Ohýbání času, cestování v něm, paralelní světy...to vše jsou pro mne témata vzrušující a lákavá. Tato kniha taková bohužel není. Definovala bych ji jako lyrický/spirituální neromán, možná spíše metaforickou sondu do lidského Já,...
Více
Zobrazit další (3)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Jediný
Autor:
Bach, Richard
Nakladatel:
Synergie
EAN:
9788086099385
ISBN:
80-86099-38-5
Doporučená prodejní cena:
217 Kč
Originál:
One
Překlad:
Gajdoš, Robert
Popis:
1× kniha, vázaná, 252 stran, česky
Rozměry:
12 × 17 cm
Rok vydání:
2000