Bestseller Ke stažení

Nalezení

Nakladatel: Motto 2022
Ihned
194 Kč

Anotace

Dvojnásobný držitel ceny za nejlepší českou detektivku Jiří Březina se v pátém případu Tomáše Volfa vydává do minulosti, která souvisí se současným případem nejen místem činu. Autor odhaluje dospívání hlavního hrdiny, které ovlivnilo jeho pohled na svět a přimělo ho k zásadnímu rozhodnutí. Tomáš Volf se opět setkává s Evou Černou, kterou přivede...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(3x)

Vaše hodnocení
Policejní vyšetřovatel Tomáš Volf pomáhá opět své bývalé kolegyni Evě při vyšetřování případu zmizelé dívky. Tomáš se ocitá ve svém rodném městě a je přímo vtažen do vyšetřování, které souvisí přímo s jeho osobou a dávnou minulostí. Opět skvěle napsané, knihu jsem přečetla jedním dechem.
Opět dobře čtivá, odsýpající detektivka, s patřičnou dávkou napětí. Klasická odpočinková četba. Policista Tomáš Volf se o své dovolené snaží pomoci své kamarádce, soukromé vyšetřovatelce Evě, hledat ztracenou dívku. Ale až příliš to připomíná případ, který se stal před 15 lety, kdy byl Tomáš ještě kluk a s případem měl přímou spojitost. Doporučuji.
Česká detektivka, která je čtivá, má spád. V krátkých kapitolách se střídají vzpomínky na události jednoho léta, které detektiv prožil v mládí a současné vyšetřování zločinu. V napínavém příběhu do posledních chvil nevíte, jak to celé dopadne.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Mizení dívek v jihočeské vsi

Může se v nevelké jihočeské vsi objevit sériový vrah, jaké známe převážně z anglosaských nebo skandinávských thrillerů? Jiří Březina ho tam přivedl neokázale a velmi věrohodně.
Celá recenze

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Nalezení
Autor:
Březina, Jiří
Nakladatel:
Motto
EAN:
EK514166
Doporučená prodejní cena:
194 Kč
Popis:
Elektronická kniha, 256 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB ePUB, 1,0 MB Mobi Mobi, 2,0 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2022