Veřejný prostor a umění mají jedno společné – slouží komunikaci. Město poskytuje veřejný prostor fyzickému pohybu, chůzi, dopravě, ale i setkávání a navazování sociálních kontaktů, je místem vyslovené i mlčenlivé vzájemné komunikace lidí.
Publikace na 320 stranách představuje architekturu v průběhu celého století, od japonských staveb Jana Letzela, Bedřicha Feuersteina a zejména Antonína Raymonda, jenž je označován za jednoho ze zakladatelů moderní architektury v Japonsku.
Architektonický průvodce představuje přes třicet projektů, které dokazují, že i pro Prahu se stává udržitelnost silným tématem, a že pokud investor a architekt naleznou společnou řeč, může vzniknout kvalitní urbanismus.
Posledních padesát let české architektury je obvykle děleno na dvě zdánlivě nesouvisející části – tu normalizační před listopadem 1989 a mnohem barvitější a svobodnější ve třech následujících desetiletích.
Publikace doprovázející výstavu věnovanou výročí narození mistra Jana Husa a sametové revoluce obsahuje kromě katalogu site-specific děl 32 výtvarníků a architektů reagujících na téma pravdy ve své tvorbě také eseje předních českých intelektuálů.
Publikace PRAGUESCAPE chce představit nejen Pražanům, ale také českým i zahraničním návštěvníkům hlavního města výrazné projekty krajinářské architektury, které byly realizovány na území Prahy v posledních zhruba třiceti letech.
Publikace doprovázející stejnojmennou výstavu (Praha, Bratislava, Starý Smokovec; 2018) představuje současnou architektonickou tvorbu v horské krajině v České republice a na Slovensku.
Výpravnou publikaci seznamující s 54 výraznými stavbami včetně nerealizovaných velkorysých plánů Josefa Gočára, ale i současnými stavbami, které dokazují, že Humpolec na mapu české architektury zaslouženě patří.
Katalog stejnojmenné výstavy rozšířený o několik esejí, věnovaný rozsáhlé tvorbě a neuvěřitelně zajímavému životnímu osudu světově proslulého architekta Antonína Raymonda (1888–1976).
Publikace CzechScape představuje téma současné české krajinářské architektury s velkorysými přesahy do dalších příbuzných disciplín, čímž záměrně překračuje hranice běžného chápání oboru.
Česko-slovensko-anglický katalog stejnojmenné výstavy mladých architektů z České a Slovenské republiky, kdy jedním z hlavních kritérií byla doba studia - v posledních dvaceti letech. Představuje jednotlivé ateliéry krátkým medailonem a trojicí realizací.
Výběr pěti desítek staveb vychází z typologie, v každém z deseti témat (administrativa, industriál, veřejné stavby, kultura, bydlení, rodinné domy, interiéry, hotely, ekologie, vize) se představí zpravidla pět realizací či projektů.