Naše kniha je určena široké veřejnosti: obdivovatelům díla Václava Levého, zájemcům o výtvarné umění a historii, nadšeným návštěvníkům Liběchova i místním rodákům.
Tajemné pohoří Brdy se pyšní krásnou přírodou i malebnými vesnicemi nebo městečky. Každý poutník, který navštíví tento překrásný kout naší republiky, jistě ocení bohatou historii tohoto území.
Publikace nabízí prostřednictvím cca 800 historických pohlednic procházku po Pardubicích, dokumentující vývoj jednotlivých lokalit ve městě od sedmdesátých let 19. století až do roku 1970.
Publikace nabízí prostřednictvím téměř 600 historických pohlednic a fotografií procházku po Nepomuku a okolních 48 obcích, které tvořily až do roku 1959 soudní okres Nepomuk. Kromě toho je zde také kapitola věnovaná zámku Zelená Hora.
Tato kniha je připomenutím badatelské a osvětové činnosti Václava Zimermana na Kokořínsku v letech 1954-2006. Plnobarevná, vázaná kniha obsahuje 212 fotografií.
Zcela unikátní publikace zachycuje prostřednictvím fotografií Karla Lojky vývoj města ležícího nad soutokem Labe s Vltavou v 70. a 80. letech 20. století.
Již třetí svazek úspěšné řady o panských sídlech nás zavede na samý západ naší republiky, do končin, které byly snad ze všech nejvíce postiženy mnohdy zcela nesmyslným bouráním památkových objektů.
Malebné, kdysi královské město, nazývané „Perlou nad řekou Ohří“ či „Branou do Českého středohoří“ se v naší knize představuje prostřednictvím 470 historických pohlednic.
Kniha je napsaná pro Vás všechny, které nejen baví a zajímá interiérový design, ale současně rádi přemýšlíte o souvislostech mezi svým domovem a životem. Publikace přehledně shrnující současné styly interiérů na trhu dosud citelně chyběla.
Publikace navazuje na první díl vydaný v roce 2016. Kromě pohlednic starého města, které nebyly v prvním díle, je tato druhá procházka po městě ležícím bezprostředně nad soutokem Labe s Vltavou zaměřena zejména na mělnická předměstí.
Další z publikací od bývalého úštěckého kronikáře Bohuslava Košťála volně navazuje na knihu Úštěk z roku 2015. Tentokrát je zde s pomocí překladů starých německých kronik pojednáno o obcích Konojedy, Bílý Kostelec, Pohorsko a Dubičná.
Kniha navazuje na první vydání z roku 2005. Od té doby se podařilo nasbírat další dosud nikde nepublikované pohlednice Bezdružic a okolí. V knize naleznete pohlednice z těchto míst: Balzerův mlýn, Bezdružice, Blažim, Břetislav, Cebiv, Čeliv...
Kniha je určená jednak pro obdivovatele malebných Litoměřic, rozkládajících se na úpatí Českého středohoří nad soutokem Labe s Ohří, ale také pro milovníky umělecké fotografie obecně.
Kniha představuje Šumavu a město Sušici v době první republiky, kdy docházelo k rozmachu turistického ruchu a k výstavbě turistických chat a rozhleden.
Dobřansko na starých pohlednicích – publikace mapující prostřednictvím téměř 300 starých pohlednic území bývalého soudního okresu Dobřany. Ten existoval v letech 1902 až 1949, což prakticky odpovídá době vydání pohlednic z této knihy.