Obálka titulu Chatrč

Chatrč

Kde se tragédie střetává s věčností

William P. Young

Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, 13,5 × 20,6 cm, česky - více

Běžná cena: 239 Kč
U nás ušetříte: 24 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 215 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 195 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Missy, nejmladší dcera Mackenzieho Allena Phillipse, je unesena během rodinného výletu a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. O několik let později obdrží Mack, utápějící se v nejhlubší beznaději, podivný vzkaz, který vypadá, jako by byl od Boha, a ve kterém ho pisatel zve na víkend do chatrče. Přestože Mackovi jeho vlastní počínání připadá nanejvýš pošetilé, vrací se jednoho zimního odpoledne na toto místo, aby znovu vkročil do samého středu svých nejtemnějších nočních můr. To, co tam najde, navždy změní jeho život.

Je téměř neskutečné, že se kniha, kterou si její autor původně vytiskl sám pouze v několika kopiích pro svou rodinu a své nejbližší přátele, stala bestsellerem deníku New York Times, přeloženým do 35 jazyků. Chatrč oslovila miliony čtenářů svérázným, ale srozumitelným obrazem Boha, soucitného tváří v tvář velkému zlu. Na mnohé z nich zapůsobil velký smutek hlavní postavy, to strašlivé břemeno, které často doprovází těžkou ztrátu a je tak běžnou součástí lidského údělu, že nás to nutí se ptát: Kde je Bůh, když ho nejvíce potřebujeme? A kdo vlastně je Bůh? Chatrč však není jen knihou o hledání Boha, ale mnohem více příběhem o tom, jak člověk tváří v tvář zlu a bolesti nalézá sebe sama.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Chatrč

  • Nakladatel: Knižní klub
  • ISBN: 978-80-242-2551-7, EAN: 9788024225517
  • Originál: The Shack
  • Překlad: Kadlecová, Šárka
  • Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, 13,5 × 20,6 cm, česky
  • Rozměry: 13,5 × 20,6 cm
  • Rok vydání: 2009 (1. vydání)

Recenze

Recenze v Médiích

Young, William Paul: Chatrč

Jan Lukavec, iLiteratura, 13.7.2011
Slovník, jímž se Youngův trojjediný Bůh vyjadřuje, sahá od výraziva firemních personalistů (jako když Taťka o sobě prohlašuje: "být Bohem má určité výhody; po celou svou existenci zažívám naplnění..., jedna ze zaměstnaneckých výhod toho, že Já jsem Mnou") až k příručkám pozitivního myšlení. Celkově na mne autorovo líčení ideálního, božského "společenství lásky" působí místy rozpačitě až trapně.

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Další z knih, které mě totálně dostaly

lidunka1, 6.4.2013

(Toto je kvalitní recenze)
Je to tak rok, dva, kdy jsem kupovala 10 výtisků a dávala je jako dárky. Tato knížka má dvě části - v první je tragický příběh otce, který přošel o svou dcerku. Byla unesena a zabita. Pak ale přichází část mysticko-teologická. Mnozí z nás křesťanů jsme byli překvapeni silou výpovědi této knihy. Na FB dokonce existuje takový fan klub Chatrče.

Nevídané zrušení dogmat

Veronika Háková, 24.5.2012

(Toto je kvalitní recenze)
Tato kniha Vám rozšíří obzory a roztrhá na cucky dnešní generaci vrozenou předpojatost vůči víře. Pokud si myslíte, že se jedná jen o další publikaci, která má vhodně zvolenými slovíčky obrátit člověka na stranu církve, MÝLÍTE SE. Z tohoto díla sálá zvláštní energie. Není vlezlá, ani dogmatická. Ukáže Vám jen Boha v jiném světle, než na které jsme zvyklí. Protože Bůh není jen ten, který káže a přikazuje, nýbrž milující bytost v jiné dimenzi.

Chatrč..

love.., 5.8.2011

(Toto je kvalitní recenze)
Jsem v průběhu čtení, ale už nezbývá moc do konce. O této knize mluvilo dost mých přátel a i já jsem k ní přistupovala spíše s nedůvěrou a obavami, ale všechny mé pochyby o ní byly ty tam. Moc mě poznamenala, tedy lépe řečeno, ne ta kniha, ale jak Bůh promlouvá tou knihou.. Určitě doporučuji všem.

Bůh, jak ho neznáme.

, 27.6.2011

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Ač se jedná o příběh tragický, dá se říct, že stejně jako hlavního hrdinu i mě kniha posílila a navždy poznamenala. Bůh ožil, už pro mě asi nikdy nebude takový (vzdálený a neosobní), jakého jsem si jej představoval. Velmi doporučuji.

Zvláštní

, 26.2.2011

(Toto je kvalitní recenze)
Doporučuji všem, kdo jakkoli hledají. Je to těžké čtení, alespoň podle mně, ale stojí za to.

William P. Young

 
zavřít