Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Naučná> Společenské vědy> Etnografie, etnologie>Elektronická kniha Sex v pěti dílech světa

Sex v pěti dílech světa [E-kniha]

aneb Cestopis časem a prostorem tělesné lásky

Miloslav Stingl

Popis: Elektronická kniha, 120 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB ePUB, Mobi Mobi, česky - více

Naše cena dnes: 99 Kč

Cena je včetně DPH 21 %
(Cena bez DPH činí 82 Kč)

Mám zájem
Není v prodeji
Není v prodeji
U titulu vypršela licence.

Alternativní verze titulu Sex v pěti dílech světa

Sex v pěti dílech světa Kniha, vázaná česky 223 Kč

Anotace

Významný český cestovatel Miloslav Stingl tentokrát zvolil poněkud jiný pohled - svých bohatých cestovatelských zkušeností využil k vytvoření poutavého vyprávění o milostných a sexuálních praktikách na pěti kontinentech. Pro českého čtenáře je bezesporu zajímavé vydat se do exotických míst a nahlédnout do tajemství tak intimního, jako je sex. Ještě dnes existují některé indiánské kmeny a africké národy, nad jejichž svatebními či zásnubními rituály člověk žasne. Jako by necestoval pouze prostorem, ale i v čase. Jak a s kým se milovali staří Řekové a Římané, co všechno je v sexu dovoleno a kde už musely zakročit příslušné orgány, kam až sahá lidská fantazie… Rozhodně vás tento tematický výlet nudit nebude.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Sex v pěti dílech světa

  • Nakladatel: Jota
  • EAN: 9788072178537, 9788072179688
  • Ilustrace: Hošek, Jan
  • Popis: Elektronická kniha, 120 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB ePUB, Mobi Mobi, česky
  • Rok vydání: 2012

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Pěkné a zábavné čtení

, 13.8.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Kniha je to velmi zábavná a určitě i svým způsobem poučná. Je zajímavé zjistit, jak na sex, manželství a věci s tím spojené pohlížejí lidé z různých koutů Země. Vřele doporučuji.

Miloslav Stingl

Miloslav Stingl, známý cestovatel, etnograf a spisovatel, se narodil 19. 12. 1930 v Bilině. Vystudoval mezinárodní právo a etnografii. Je autorem řady cestopisů a populárně-vědeckých prací. Miloslav Stingl objel čtrnáctkrát svět. Dvacet jedna let strávil na cestách, mnohokrát navštívil původní americké obyvatele. Napsal více než třicet knih, převážně s indiánskou tematikou, které vyšly dosud v jedenatřiceti jazycích v celkovém nákladu přes šestnáct milionů výtisků. Patří mezi nejvíc překládané české spisovatele.

 
zavřít