Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Krásná literatura> Próza> Světová próza>Elektronická kniha Dědictví

Dědictví [E-kniha]

Nicholas Shakespeare

Popis: Elektronická kniha, 323 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB ePUB, Mobi Mobi, PDF PDF, česky - více

Původní cena: 199 Kč
U nás nyní ušetříte: 40 Kč (20 %)
Naše cena dnes: 159 Kč

Cena je včetně DPH 21 %
(Cena bez DPH činí 131 Kč)

Mám zájem
Není v prodeji
Není v prodeji
U titulu vypršela licence.
Snížená cena

Alternativní verze titulu Dědictví

Dědictví Kniha, vázaná česky 260 Kč

Anotace

Andy Larkham má zpoždění. Má jít na pohřeb svého oblíbeného učitele, který mu kdysi řekl: "Nikdo to nemá jednoduché." Andy už vůbec ne - kariéra se mu zasekla na mrtvém bodě, právě má hluboko do kapsy a jeho snoubenka se ho chystá pustit k vodě. Pohřeb má však nečekanou dohru a Andy si musí položit otázku - co všechno udělá, aby svůj život změnil? Nicholas Shakespeare nás vezme na pozoruhodnou cestu, na níž zavítáme do Turecka počátku dvacátého století i do současného Londýna a setkáme se s pokušením, které skýtá nečekané zbohatnutí, s tajemstvími rozvrácených rodin i s cenou, kterou člověk platí za to, že sám sebe nezradí. Je to příběh o lásce, promeškaných příležitostech i o tragédii zrady. Je to skutečný moderní román.

Nicholas Shakespeare (1957) strávil coby syn diplomata většinu svého mládí na cestách po Dálném východě a Jižní Americe. Jeho romány se už dočkaly překladu do dvaceti jazyků; patří mezi ně například dílo The Vision of Elena Silves, která získalo Cenu Somerseta Maughama, Snowleg nebo kniha The Dancer Upstairs, zvolená v roce 1997 Asociací amerických knihoven za nejlepší román roku a v roce 2001 pod stejným názvem zfilmovaná Johnem Malkovichem (v České republice se film promítal pod názvem Tanečník seshora). Jeho nejnovější román má název Secrets of the Sea. Nicholas Shakespeare je ženatý, má dva malé syny a žije v Oxfordu.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Dědictví

  • Nakladatel: KNIHA ZLÍN
  • EAN: 9788074731761, 9788074731778, 9788074731785
  • Originál: Inheritance
  • Popis: Elektronická kniha, 323 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB ePUB, Mobi Mobi, PDF PDF, česky
  • Rok vydání: 2014

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Žánr nejasný

luhlirova, 25.12.2014

(Toto je kvalitní recenze)
Jako by si autor neuměl vybrat žánr. První část je dosti rozvleklá a nezajímavá, druhá, v níž autor popisuje část arménských dějin, je čtivější. Podruhé bych knihu ale číst nechtěla, už poprvé jsem se do ní musela nutit. A to jsem docela urputná čtenářka.

Krasny pribeh

Radka, 18.4.2014

(Toto je kvalitní recenze)
Dej knihy sa odohrava v niekolkych casovych rovinách a je velmi putavy. Od knihy som sa nevedela odtrhnut. Hlavna zapletka je zaujimava a takmer detektivna, hltate strany aby ste sa dozvedeli, co sa vlastne stalo. Zaroven však ponuka nieco z historie Armencov (uvítala by som toho aj viac), autorov rozpravacsky styl mi pripominal knihy Khaleda Hosseiniho. Urcite odporucam!

Nicholas Shakespeare

 
zavřít