Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Odborná a technická literatura> Ekonomická literatura>Elektronická kniha Mít vše hotovo

Mít vše hotovo [E-kniha]

Jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře

David Allen

Popis: Elektronická kniha, 256 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB ePUB, Mobi Mobi, česky - více

Naše cena dnes: 219 Kč

Cena je včetně DPH 21 %
(Cena bez DPH činí 181 Kč)

Mám zájem
Není v prodeji
Není v prodeji
U titulu vypršela licence.

Alternativní verze titulu Mít vše hotovo

Mít vše hotovo Elektronická kniha česky 269 Kč

Anotace

Nestíháte? Přetéká vám kalendář odsouvanými úkoly? Přemýšlíte v noci, na co jste kde zapomněli? Povalují se vám po stole hromádky nevyřízených písemností? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli spíše kladně, tato kniha pro vás bude užitečná. Metoda GTD (Getting Things Done) od Davida Allena za vás samozřejmě práci neudělá. Ukáže vám ale cestu, jak si své úkoly vytřídit a naplánovat tak, abyste jejich plnění zvládali v klidu, bez stresu, a tedy maximálně efektivně. Přidejte se k manažerům firem Sony, Lockheed Martin, Microsoft a dalšímu milionu uživatelů metody GTD a nechejte se tak jako oni školit guruem moderního workflow managementu.

Mít vše hotovo

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Zklamání

oz, 16.8.2012

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Kniha obsahuje vleklé pasáže o tom, jak skvělá a důležitá metoda je GTD, proč je důležitá organizace času, popis pomůcek. Jak vypadá blok, jak vypadá šanon a že voda teče z kopce. Dle mého názoru velké zklamání.

Doporučuji

Tomáš J., Liberec, 23.2.2009

(Toto je kvalitní recenze)
Po prokousání první kapitolou mě knížka (dostal jsem ji) chytla a po přečtení jsem zkusmo najel na metodu GTD. No a po pár měsících jsem nadšen. Prostě to funguje.

Konečně!

greg, , 16.9.2008

(Toto je kvalitní recenze)
Překvapilo mě, že Allenova knížka, která je na Amazonu padesátá nejprodávanější a u nás má definitivně tisíce fanoušků, vychází v češtině až teď. Ale konečně tu je. Podle ukázek z internetu chci věřit, že překlad knihu nepotopil.

David Allen

David Allen je považován za jednoho z nejvlivnějších světových myslitelů v oblasti osobní produktivity. Pracuje jako keynote speaker a facilitátor pro organizace, jako je pojišťovna New York Life, Světová banka, Fordova nadace, obchodní společnost L.L. Bean nebo americké námořnictvo, a vede také své vlastní workshopy pro jednotlivce i organizace po celé zemi. Je předsedou Společnosti Davida Allena a již 35 let se věnuje praxi manažerského konzultanta a kouče. O jeho práci píší periodika jako Fast Company, Fortune, Los Angeles Times, New York Times, Wall Street Journal a mnoho jiných. Kniha Getting Things Done byla kromě Spojených států vydána ve více než třiceti dalších zemích – včetně České republiky, kde vyšla pod názvem Mít vše hotovo. Allen žije v Amsterdamu

 
zavřít