Poslední tři roky života nebyly pro bývalého vojáka Michala Kamenského zrovna jednoduché. Střídání špatných zaměstnání s těmi ještě horšími, neustálý nedostatek peněz a trauma z války z něj udělaly trosku.
Kypr, prosinec 2025:
Občanská válka skončila už před lety. Rekonstrukční týmy NATO se postupně stahují z ostrova. Jedním z vojáků je i svobodník Michal Kamenský. Od své první mise si sliboval hodně – dobrodružství, akci a nějaký boj.---
Třetí díl šílené military post – apo akční jízdy. Česká Republika 2019 Už několikátým rokem sužuje zemi občanská válka. V těchto neklidných časech se sejdou: Americký superžoldák, patra debilů a jedna sexuálně frustrovaná nymfomanka.
Obleva začíná přesně tam, kde Zimní válka skončila. Čáslavské komando je rozprášené, Anderson dorazil i s posilami a démonická Zmije se představuje v plné síle. Každý účastník téhle občanské války podniká vlastní cestu za svým osobním cílem.
Temná post apokalyptická vize alternativní České republiky, proti které se otočili její bývalí spojenci. Prázdná zničená země a jen několik málo přeživších se snaží zvrátit marný boj s mnohem silnějším a početnějším nepřítelem.
Aiden Sheppard byl loajálním vojákem Aliance. Za své věrné služby byl zavražděn těmi, kterým věrně sloužil. Těsně před smrtí přijal nabídku tajemného muže v obleku. Probouzí se ve světě, který nepoznává.