Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - erotika

Grey -55%
(2x)
Celosvětově úspěšná erotická sága Padesát odstínu šedi pokračuje! Prožijte známý milostný příběh tentokrát z pohledu neodolatelného Christiana Greye, který vás zavede do svého vlastního světa.
erotika

Grey

199 Kč
89 Kč
Její třešničky -10%
Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král.
erotika

Její třešničky

299 Kč
269 Kč
Emanuela I. -44%

Kniha vyvolala ve Francii skandál a dnes se řadí ke klasickým dílům erotické literatury. Text knihy připomíná autobiografii.

erotika

Emanuela I.

298 Kč
168 Kč
Justina a Julietta -10%
(1x)
Komiks vznikl jako adaptace nejkontroverznějších děl Markýze de Sade „Justina čili prokletí cnosti“ a „Julietta čili slasti neřesti“. V komiksu se střídají epizody ze života obou sester Justiny i Julietty, v obou případech je vypravěčem Julietta.
erotika

Justina a Julietta

398 Kč
358 Kč
Neškodná -40%
Pravda, příběhy ze života Lindy nejsou nikdy úplně neškodné. Ráda ochutnává, experimentuje a otevírá dveře do míst, kam byste samým studem ani nenahlédli. Její slabost pro sex se zdá být bezedná.
erotika

Neškodná

149 Kč
89 Kč
Markýza Bella Patti -10%
Krásná markýza Bella Patti se ve společnosti své intimní přítelkyně Ritty oddává těm nejdivočejším erotickým zážitkům. Když potom do jejich nespoutaných her vstoupí muž, který nečekaně připlouvá na své „yachtě“, padají poslední zábrany…
erotika

Markýza Bella Patti

199 Kč
179 Kč
Posvátné místo -10%
Amber St Jamesová má plán: co nejdřív dokončit studium medicíny a stát se pediatričkou.
erotika

Posvátné místo

299 Kč
269 Kč
Sexy profesor -10%
Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět
erotika

Sexy profesor

299 Kč
269 Kč
Věčná vášeň -10%
Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence.
erotika

Věčná vášeň

299 Kč
269 Kč
Všechno, co chci -10%
Protiklady se přitahují – ona do světa reklamy nezapadá vzhledem, ale svou práci miluje.
erotika

Všechno, co chci

399 Kč
359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 23 položek
1 2 3 > >>