Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - hobby

Vychytávky Ládi Hrušky -87%
Láďa Hruška se coby novodobý kutil a kuchtík pravidelně objevuje v moderním hobby magazínu televize Prima Vychytávky Ládi Hrušky. Výběr těch nejvychytanějších vychytávek představujeme v této knize.
hobby

Vychytávky Ládi Hrušky

199 Kč
26 Kč
Kreativní omalovánkové techniky -64%
Oblíbili jsme si omalovánky pro dospělé? Relaxujete u vybarvování? Pak přesně pro vás máme zajímavou knihu. Jsou to nejen omalovánky, hlavně zde najdete zajímavé náměty na to, jakými různými způsoby lze vymalovávat a udělat své obrázky zajímavější.
hobby

Kreativní omalovánkové techniky

249 Kč
89 Kč
Háčkovaní ptáčci -64%

Přes 40 návodů na háčkování veselých ptačích kamarádů

Pusťte se do háčkování téhle pestrobarevné party a budete veselí jako papoušek. Užijete si zábavy jako tučňáci, co se kloužou po krách.

hobby

Háčkovaní ptáčci

249 Kč
89 Kč
Vánoční omalovánky pro dospělé -70%

Relaxujte a užijte si vánoční pohodu! Zkuste se na chvíli zastavit, vzít do dlaní šálek horké čokolády, grogu, nebo svařeného vína a navoďte si vánoční atmosféru s relaxačními omalovánkami s motivy vánoc a zimy. Vypněte a vpíjejte atmosféru.

hobby

Vánoční omalovánky pro dospělé

149 Kč
44 Kč
Kreativní zápisník -10%
(10x)
Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady.
hobby

Kreativní zápisník

249 Kč
224 Kč
Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo? -10%
(15x)

Vyprávějte si a objevujte příběhy ze života své rodiny. Chcete poznat rodinné příběhy, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli? „Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?“

hobby

Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?

690 Kč
621 Kč
Jak se jmenuje tahle knížka? -10%
Autor nám představuje 271 hádanek, chytáků či logických paradoxů a pro kontrolu samozřejmě nabízí i jejich podrobná řešení.
hobby

Jak se jmenuje tahle knížka?

299 Kč
269 Kč
Pletená krajka -64%

Kouzlo shetlandské krajky – krása lehčí než vánek... Pletené šály, kloboučky i ponožky.

Vzdušná krása a složitost shetlandské krajky může na první pohled odradit i zkušené pletařky a vzbudit dojem, že tahle rafinovaná nádhera je nad jejich síly.

hobby

Pletená krajka

249 Kč
89 Kč
Gumičkománie! -56%
Chcete si také vyrobit úžasné ozdoby z barevných gumiček a nevíte jak na to? Začněte rovnou podle naší knihy. Najdete v ní na 60 zajímavých modelů vytvořených různými technikami vysvětlenými krok za krokem, s popisy a názornými fotografiemi.
hobby

Gumičkománie!

99 Kč
44 Kč
Tvoříme ve vintage stylu -55%
Vintage styl – ať už jde o bytové doplňky, nábytek, dekorace, módu nebo šperky – se v poslední době dostává do módy.Protože však tyhle věci nebývají zrovna nejlevnější, má řada lidí snahu vyrobit si je sama – a k tomu jim má pomoci právě tato knížka.
hobby

Tvoříme ve vintage stylu

199 Kč
89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 80 položek
1 2 3 .. 8 > >>