Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - hobby

Nádherný advent -82%
Advent v nás podněcuje kreativitu jako snad žádné jiné roční období a stále kratší dny nás přímo zvou k tomu, abychom své obydlí naplnili vánoční náladou.
hobby

Nádherný advent

249 Kč
44 Kč
Tradinář -10%
Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad - jak vše dětem vysvětlit, včas si připravit, na nic nezapomenout?
hobby

Tradinář

499 Kč
449 Kč
Kreativní zápisník -10%
(9x)
Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady.
hobby

Kreativní zápisník

199 Kč
179 Kč
Razítkuj! -85%
V této knize najdete podrobné instrukce, které vás krok za krokem provedou vším, co je třeba vědět o razítkování a o tvorbě vašeho prvního vlastního motivu. Razítka můžete použít klasicky na papír, ale také na dřevo, látku nebo i porcelán.
hobby

Razítkuj!

169 Kč
26 Kč
Přináležení -10%
Kniha o kořenech. Svět nebyl nikdy propojenější, a přece se lidé cítí osamocenější než kdy předtím.
hobby

Přináležení

369 Kč
332 Kč
Star Wars: 100 antistresových omalovánek -73%
Načerpejte Sílu a vychutnejte si kouzlo barev společně se svými oblíbenými hrdiny ze světa Star Wars. Soubor elegantních relaxačních omalovánek v secesním stylu vám pomůže přenést se do krajů fantazie.
hobby

Star Wars: 100 antistresových omalovánek

199 Kč
53 Kč
Vyrobte si módní náramky -90%
Praktická a půvabná knížka nápadů, jak si z nejrůznějších materiálů vyrobit originální náramky všech stylů a typů, od jednoduchých a hravých po elegantní a rafinované. Fotografické postupy a pečlivě rozepsané návody krok za krokem.
hobby

Vyrobte si módní náramky

269 Kč
26 Kč
Škola kreslení – stínování – portréty -51%
Objevte s touto inovativní knížkou kouzlo černé a bílé barvy a naučte se zajímavým technikám stínování! Všechny postupy jistě snadno zvládnete a brzy zjistíte, že stínování tužkou není tak obtížné - že je vlastně snadné! A navíc je i zábavné!
hobby

Škola kreslení – stínování – portréty

89 Kč
44 Kč
101 psích triků -10%
Největší kniha psích triků všech dob s fotografiemi všech kroků pro každý trik!
hobby

101 psích triků

249 Kč
224 Kč
Třicet let platebních karet v Česku a Slovensku -10%
Před třiceti lety se v tehdejším československém bankovnictví začaly používat první platební karty a s nimi také první dva bankomaty. Snad si to dnes uvědomuje málokdo, ale pro dosavadní platební formy to byla revoluce v oboru, ...
hobby

Třicet let platebních karet v Česku a Slovensku

3 999 Kč
3 599 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 91 položek
1 2 3 .. 10 > >>