Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - umění

Co já vím? -30%
(1x)
Třetí, doplněné vydání slavné autobiografie našeho nejúspěšnějšího flmového režiséra.
umění

Co já vím?

248 Kč
174 Kč
Impresionisté
Sugestivně vylíčené životní příběhy malířů, kteří pohnuli výtvarným uměním naprosto novým směrem.
umění

Impresionisté

169 Kč
Lidová architektura
Druhé, přepracované vydání základní slovníkové encyklopedie, které podává vyčerpávající a systematicky utříděný pohled na české a slovenské lidové stavitelství.
umění

Lidová architektura

467 Kč
Pokoj plný zrcadel
Životopis Jimmiho Hendrixe.
umění

Pokoj plný zrcadel

266 Kč
Pecková: Dítě štěstěny -30%
„Měla jsem v duši hudbu natolik zakořeněnou, že jsem vůbec nepřemýšlela o jiném povolání. A stále o jiném povolání nepřemýšlím.“
umění

Pecková: Dítě štěstěny

169 Kč
118 Kč
Jmenuju se Tomáš
Životní příběh známého dětského filmového hrdiny. První skutečný životopis Tomáše Holého je psán tak, abyste snadno viděli a cítili, jak opravdu žil, co se kolem něj dělo, co ho ovlivňovalo a jak působil na své období jeho života z rozdílných úhlů.
umění

Jmenuju se Tomáš

229 Kč
Architekti CZ
(2x)
Cesta do hlubin architektovy duše - i tak by se dala nazvat kniha dvaceti rozhovorů s pečlivě vybranými osobnostmi současné české architektury řazenými v pravidelném sledu od nejstarších po nejmladší.
umění

Architekti CZ

297 Kč
Architektura 60. let
První ucelenou studii o české architektuře šedesátých let 20. století přináší faktograficky nabitá publikace. Zachycuje všechny důležité stavby a projekty z tohoto významného období a nabízí jejich interpretaci.
umění

Architektura 60. let

849 Kč
Ma vie

Nahlédněme do malířovy duše jeho vlastníma očima a nechme se okouzlit… Chagall celý svůj život vyprávěl příběhy, příběhy svého života, příběhy zaniklého světa, příběhy svých radostí, ale i obav a smutku…

umění

Ma vie

127 Kč
URBEX
Urban exploration, zkráceně URBEX nebo také městský průzkum či průzkum všeho opuštěného, co vzniklo lidskou rukou, je jedním z největších fenoménů moderní doby.
umění

URBEX

424 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 14 položek
1 2 > >>