Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - umění

Český film. Herci a herečky/ III. díl S–Ž -20%
Dokončení první části většího projektu o postavách českého filmu.
umění

Český film. Herci a herečky/ III. díl S–Ž

450 Kč
360 Kč
Havel -20%
(6x)
Jedinečná detailní monografie jednoho z největších Čechů 20. století z pera jeho blízkého spolupracovníka a přítele. Více než šestisetstránková publikace včetně 48 stran unikátní fotografické přílohy.
umění

Havel

375 Kč
300 Kč
Pedagogický náčrtník -20%
Učebnice Bauhausu.
umění

Pedagogický náčrtník

109 Kč
87 Kč
Architektura -20%
(1x)
Terminologie architektury v obrazech. I tak by se dala nazvat názorná a přehledná publikace, zaměřená na historii architektury v našich zemích.
umění

Architektura

339 Kč
271 Kč
Voskařství -20%
Od kdy a jak se vyrábí svíčky se dozvíte v knize o voskařském řemesle, které je v centru zájmu současné rukodělné výroby. Kniha je určena všem zájemcům o tradiční rukodělná řemesla, aktivním tvůrcům i vytvarným dílnám nejrůznějšího druhu.
umění

Voskařství

118 Kč
94 Kč
Dějiny české detektivky -20%
První shrnutí dějin kriminálního žánru v českých zemích ukazuje, kdy se poprvé objevil český detektivní román, kde má česká detektivka kořeny nebo jak se za poslední století vyvíjela.
umění

Dějiny české detektivky

175 Kč
140 Kč
Publicistika 2 -20%
Šestým svazkem Spisů Josefa Čapka zahajujeme edici výtvarné publicistiky – nejrozsáhlejší a dosud nejméně známé oblasti Čapkova literárního odkazu.
umění

Publicistika 2

190 Kč
152 Kč
S malířem kolem Evropy -20%

Kultovní encyklopedie se vrací! Vzpomínáte si na bohatě ilustrovanou a informacemi nabitou knihu S malířem kolem světa? Její evropská část se dočkala nového vydání! Nesmrtelné obrázky Jiřího Kalouska provedou všechny mladé milovníky zeměpisu Českem, Slovenskem, Německem, Itálií, ale opomenuty nejsou ani malé státečky jako například San Marino nebo Vatikán. Autorem aktualizovaného textu knihy je novinář Petr Švec.

umění

S malířem kolem Evropy

199 Kč
159 Kč
Z palety českých výtvarných umělců -20%
Kniha Z palety českých výtvarných umělců volně navazuje na předchozí tituly Letem českým muzikantským světem a Střípky ze života světových muzikantů.
umění

Z palety českých výtvarných umělců

160 Kč
128 Kč
Designa -20%
Designa je kniha po okraj zaplněná informacemi a úžasnými ilustracemi od desítek mistrů výtvarného umění; bezesporu se stane primárním zdrojem inspirace pro výtvarníky a designéry všech oborů.
umění

Designa

299 Kč
239 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 37 položek
1 2 3 4 > >>