Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - přírodní vědy

Kniha kódů a šifer -10%
Kniha mapuje historii šifrování i současný stav kryptologie a vybírá z nich nejzajímavější témata, která podává srozumitelným způsobem.
přírodní vědy

Kniha kódů a šifer

399 Kč
359 Kč
Planeta Praha -10%
(1x)
Krajina za hranicemi města je dnes často nudná a jednotvárná. Možná tomu nebudete věřit, ale svou rozmanitostí a nevyzpytatelností je mnohem zajímavějším kusem přírody město, které se neustále mění a je překvapivě pestré.
přírodní vědy

Planeta Praha

499 Kč
449 Kč
Často kladené otázky o vesmíru -10%
Máte spoustu otázek: o prostoru, o času, o gravitaci, o pravděpodobnosti toho, že v červí díře potkáte své starší já. A všechny odpovědi najdete v téhle knize.
přírodní vědy

Často kladené otázky o vesmíru

469 Kč
422 Kč
Rostliny a lidský mozek -10%
Knia si dala za úkol popsat, nejen jak na nás z hlediska farmakologie nebo psychofarmakologie působí chemické látky odvozené z rostlin a hub, ale zejména proč tomu tak je. K čemu to je rostlině dobré?
přírodní vědy

Rostliny a lidský mozek

587 Kč
528 Kč
Pravěký svět Zdeňka Buriana - Kniha 1 -10%
Vize prehistorických světů ve čtvrté monografii legendy českého malířství. Nejproslulejší část díla Zdeňka Buriana si nyní můžete vychutnat v úplnosti a výjimečné reprodukční kvalitě.
přírodní vědy

Pravěký svět Zdeňka Buriana - Kniha 1

2 499 Kč
2 249 Kč
Fyzika budoucnosti -10%
Autor ve své knize do značné míry navazuje na svůj starší titul Fyzika nemožného.
přírodní vědy

Fyzika budoucnosti

498 Kč
448 Kč
Námořní slepota -10%
(1x)
Přehlížený význam moří pro rozvoj obchodu a moci. Moře představuje pro většinu z nás především symbol letní dovolené. Jenže na mořích a oceánech se toho odehrává mnohem víc. Politický geograf Michael Romancov odhaluje podstatu fenoménu.
přírodní vědy

Námořní slepota

399 Kč
359 Kč
Pralesy a jezera mladších prvohor -10%
Kniha nás zavede do období mladších prvohor před 330–295 miliony let, kdy zvětšující se gondwanské ledovce a variské vrásnění vytlačily z Čech moře a trilobiti uvolnili prostor tropickým lesům obřích plavuní a přesliček.
přírodní vědy

Pralesy a jezera mladších prvohor

750 Kč
675 Kč
Na počátku byl sex -15%
(2x)

Naučná a zároveň velmi čtivá práce o prehistorických kořenech moderní sexuality, která převrací naruby či přinejmenším zpochybňuje mnohé z toho, co si myslíme, že víme o sexualitě, o partnerských vztazích a konečně o člověku samém.

přírodní vědy

Na počátku byl sex

398 Kč
338 Kč
Kouzlo smyslů -10%
(1x)
Autor čerpá inspiraci z pramenů tak různorodých jako jsou filosofie Maurice Merleau-Pontyho, balijský šamanismus, apačská vyprávění příběhů i ze své zkušenosti pouličního kouzelníka, aby nám odhalil hlubokou a tajuplnou závislost člověka na přírodě.
přírodní vědy

Kouzlo smyslů

498 Kč
448 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 185 položek
1 2 3 .. 19 > >>