Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - počítače

Vpád -10%
(1x)
Jsme svědky toho, jak se internet stává polem nejen finanční kriminality, ale i nebezpečných útoků organizovaných vojenskými a bezpečnostními strukturami některých států na ekonomiku, organizaci a politické struktury jejich protivníků.
počítače

Vpád

349 Kč
314 Kč
Hello World -10%
Umělá inteligence budí vášně – jedni ji vynášejí do nebes, jiní v ní vidí zkázu lidstva. Digitální současnost zábavným pohledem uznávané matematičky
počítače

Hello World

349 Kč
314 Kč
Deník malého Minecrafťáka 4 -10%
Minus už sice dávno není žádný zelenáč, má ale skutečně na to, aby se stal opravdovým bojovníkem? Minus zažívá těžké časy. Jeho vesnici ohrožuje nejhorší útok, jaký ji kdy potkal, a on sám musí čelit jednomu ze svých spolubojovníků.
počítače

Deník malého Minecrafťáka 4

299 Kč
269 Kč
Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti -10%
Od začátku koronavirové krize vzniká rekordní množství peněz.
počítače

Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti

329 Kč
296 Kč
Java - programování podprocesů (vláken) -10%
Kniha seznamuje čtenáře s programováním paralelních toků výpočtu – obvykle označovaných jako podprocesy neboli vlákna (anglicky thread) – v rámci jednoho programu v programovacím jazyce Java.
počítače

Java - programování podprocesů (vláken)

299 Kč
269 Kč
JavaScript -10%
S JavaScriptem se jako uživatelé setkáváte denně – žádný z velkých webových projektů se bez něj neobejde.
počítače

JavaScript

349 Kč
314 Kč
Na moři, za plotem, na síti -10%
Jak jednají lidé v prostředí sociálních sítí, internetových fór a online diskusí? Digitální média a debata o migraci v Česku.
počítače

Na moři, za plotem, na síti

269 Kč
242 Kč
Programování v C# -10%
Přehledná a praktická učebnice programování v jazyku C# pro začátečníky i pro uživatele ostatních programovacích jazyků, která vás naučí základy a dovede až k pokročilým konstrukcím.
počítače

Programování v C#

399 Kč
359 Kč
Programujeme STM32
Kniha, kterou právě držíte v ruce, je určena všem nadšencům programování mikrokontrolerů. Těm, kteří mají zájem posunout se od 8bitových čipů (AVR, PIC, Arduino) k 32bitovým kontrolerům s jádrem ARM.
počítače

Programujeme STM32

179 Kč
Unity -10%
Pokud jste o Unity nikdy neslyšeli, tak je to nástroj, který dovoluje vytvářet profesionálně vypadající 2D i 3D počítačové hry běžící na různých platformách, od Windows přes webové aplikace až po mobilní telefony.
počítače

Unity

199 Kč
179 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 21 položek
1 2 3 > >>