Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - naučné

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř: Dětem -10%
(1x)
Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Sami autoři pro vás vybrali to nejlepší ze své tvorby – pohádky, operky i písničky, které vám, jak říká Zdeněk Svěrák, „vlezou do ucha”.
naučné

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř: Dětem

499 Kč
449 Kč
Hravá písanka 1-2. díl -10%
Písanka na celkem 36 moderně zpracovaných a celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 1. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí.
naučné

Hravá písanka 1-2. díl

29 Kč
26 Kč
Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech -10%
(1x)
Věděli jste, že malé žirafy při narození padají z dvoumetrové výšky? Neuvěřitelná fakta o mláďatech ve druhé sbírce nevšedních atlasů od švédské autorky.
naučné

Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech

299 Kč
269 Kč
Kabrňáci -10%
Prosíme o pozornost! Napněte uši, zbystřete zrak – rozdělují se ocenění. Poputují do nejrůznějších koutů světa mezi nejrozličnější živočichy.
naučné

Kabrňáci

229 Kč
206 Kč
Kouzelné čtení - Už vím jak -10%
Také vás vždy zajímalo, jak se vyrábí různé věci kolem nás? Jak se staví dům, jak se vyrábí jídlo, nádobí, oblečení nebo zábava? A v neposlední řadě: jak vlastně vznikla tato mluvící kniha?
naučné

Kouzelné čtení - Už vím jak

399 Kč
359 Kč
Profesor Astrokocour: Pod hladinou -10%
Nejnovější svazek populární anglické série naučných knih pro děti a mládež. Odkud se vzala všechna voda, která je na naší planetě? Co je vlastně korálový útes? Můžeme se dostat až na dno oceánu?
naučné

Profesor Astrokocour: Pod hladinou

395 Kč
356 Kč
Módní návrhářka – Buď cool! -10%
Baví tě vymýšlet vlastní modely, kombinovat vzory látek a navrhovat doplňky?
naučné

Módní návrhářka – Buď cool!

149 Kč
134 Kč
Příběh odpadu -10%
Honzík rád navštěvuje babičku a dědečka, kteří ho vlídně provázejí při cestách za poznáním zajímavostí v okolí. Vysvětlete malým průzkumníkům, jak přírodu nazahltit odpadem.
naučné

Příběh odpadu

169 Kč
152 Kč
Leonardo da Vinci -10%
Ve Florencii kvete umění, ale také tu zuří boj o moc mezi rodem Medicejských a Pazziů. Bára se do něj zaplete úplně nevědomky - tajný vzkaz určený jednomu z Medicejských se totiž omylem ocitne právě u ní.
naučné

Leonardo da Vinci

179 Kč
161 Kč
Kočka v Zemi čísel -15%
(6x)
Ivar Ekeland napsal veselý příběh o Hotelu Nekonečno a jeho hostech, Číslech. Příběh, který je doplněn půvabnými obrázky Johna O'Briena, velmi přístupným způsobem vysvětluje pojem nekonečna a potěší bez ohledu na věk všechny, které zajímá matematika.
naučné

Kočka v Zemi čísel

234 Kč
199 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 51 položek
1 2 3 .. 6 > >>