Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - dívčí romány

Říkali mi Leni -20%
(2x)

Křehké a působivé vyprávění malé Leni Freiwald z městečka Herrnstadt v Německu získalo po svém prvním vydání popularitu mezi našimi čtenáři a uznání i v zahraničí.

dívčí romány

Říkali mi Leni

229 Kč
183 Kč
Pravidla pro holky -20%
Začne to dřív, než vám to vůbec dojde. Naučíte se pravidla pro holky.
dívčí romány

Pravidla pro holky

299 Kč
239 Kč
Všem klukům, které jsem milovala -20%
(1x)
Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob.
dívčí romány

Všem klukům, které jsem milovala

349 Kč
279 Kč
Takové jsme my -20%

Víte o sobě a své kamarádce všechno? To snadno zjistíte se zápisníkem, který je určený jen pro nejlepší kamarádky. Zaznamenávejte si své společné zážitky, bláznivé myšlenky a tajné sny a vytvořte si svůj jedinečný deník.

dívčí romány

Takové jsme my

299 Kč
239 Kč
Moje nejlepší já -20%

Originální motivační zápisník pro dívky: Zachyť, kdo jsi v každém okamžiku, naplánuj si budoucnost, zapiš si zajímavé myšlenky, nápady a sny.

dívčí romány

Moje nejlepší já

249 Kč
199 Kč
Tajnosti super sester -20%
(1x)
Z nejlepších kamarádek Jem a Georgie se staly sestry. Povedlo se jim dát totiž dohromady své rozvedené rodiče, takže Georgiina matka a Jemin otec teď začali bydlet společně a ony jsou teď příbuzné.
dívčí romány

Tajnosti super sester

249 Kč
199 Kč
Oko za oko -20%

Velké holky nepláčou, ale vezmou svůj osud pevně do rukou. Ostrov Jar není jen idylické místo na dovolenou, ale to vědí pouze ti, co na něm žijí. Kat, Mary a Lillia chodí na střední školu, ale to je asi to jediné, co mají společného.

dívčí romány

Oko za oko

269 Kč
215 Kč
Malá baletka - Rosa a měsíční kámen -20%

Všechny balety v Zemi kouzel se pomíchaly! Bude si i tentokrát Rosa vědět rady?

dívčí romány

Malá baletka - Rosa a měsíční kámen

189 Kč
151 Kč
Amélie a duchové -20%
(1x)
Dům na břehu Vltavy už vůbec není zapomenutý a tmavý. Žije v něm Markéta, která sní o tom, že bude zpěvačkou, a Amélie, která by se zpěvačkou také ráda stala, kdyby ovšem nebyla duch. Ale mohou duchové zpívat lidem? Mohou se duchové zamilovat?
dívčí romány

Amélie a duchové

199 Kč
159 Kč
Léto, jak má být -20%
Harper, které na letním táboře přezdívají Barbie, bere tento pobyt jako rodičovský trest. Musí zde odevzdat mobilní telefon, nesmí používat žehličku na vlasy, většinu oblečení má poslat zpátky, protože se do chatky nevejde.
dívčí romány

Léto, jak má být

249 Kč
199 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 15 položek
1 2 > >>