Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - učebnice - vzdělání

Hudební nauka Klíček 1 -20%

Hudební nauka Klíček 1 - pracovní učebnice hudební teorie 1. díl. Tato celobarevná hudební publikace pro ZUŠ a ZŠ je výjimečná svojí unikátní koncepcí.

učebnice - vzdělání

Hudební nauka Klíček 1

159 Kč
127 Kč
Poznej s námi sousední státy -20%
Další z populárních sešitů autorky Ivy Novákové. Pracovní listy svojí koncepcí volně navazují na sešit Poznej s námi Česko a snaží se hravou formou seznámit děti s našimi sousedy.
učebnice - vzdělání

Poznej s námi sousední státy

159 Kč
127 Kč
Sada testů státní přijímací zkoušky 7. třída -20%
Dítě se seznámí s podobou testů na státní přijímací zkoušky a zjistí, jak je na tom se znalostmi. Natrénuje si řešení jednotlivých typů úloh i strategii řešení celého testu.
učebnice - vzdělání

Sada testů státní přijímací zkoušky 7. třída

650 Kč
520 Kč
Já & písnička 2 -20%
Zpěvník obsakuje lidové písně vhodné pro žáky základních škol. Například: Javorník, Javorník, Kolíne, Kolíne, Ruty šuty, Dajána, Pampelišky, Purpura, Tichá noc, atd.
učebnice - vzdělání

Já & písnička 2

159 Kč
127 Kč
Já & písnička 3 -20%
Zpěvník obsakuje lidové písně vhodné pro žáky základních škol. Například: Padá, padá rosenka, Široký hluboký, Tráva neroste, Dobrodružství s panem Bohem, Gaudeamus igitur, Jízda králů, Báječná ženská, Dělání, Já budu chodit po špičkách...
učebnice - vzdělání

Já & písnička 3

169 Kč
135 Kč
Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 9. ročníků ZŠ -20%
Titul je určen pro uchazeče o studium na střední školy a nástavbová studia s maturitní zkouškou. Cílem publikace je pomoci zájemcům v důkladné přípravě na státní přijímací zkoušky.
učebnice - vzdělání

Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 9. ročníků ZŠ

220 Kč
176 Kč
Procvičování pravopisu pro 6. ročník -20%
Úkoly a cvičení v tomto pracovním sešitu jsou zaměřené na procvičení a zlepšení různých pravopisných jevů. Tematicky vychází z probírané látky češtiny ve 6. ročníku a je připraven v souladu s RVP. Každá kapitola obsahuje velké množství doplňovaček a opakování. Na konci publikace naleznete správná řešení všech úkolů, proto je také vhodná pro samostatnou přípravu.
učebnice - vzdělání

Procvičování pravopisu pro 6. ročník

75 Kč
60 Kč
Rozšiřující nápravná cvičení - český jazyk a literatura -20%
Publikace rozšiřuje portfolio materiálů pro výuku dětí s SVP na druhém stupni ZŠ. Proto přináší učitelům, speciálním pedagogům i rodičům další pracovní listy z gramatiky, slohu i literatury.
učebnice - vzdělání

Rozšiřující nápravná cvičení - český jazyk a literatura

345 Kč
276 Kč
Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice -20%
Čítanka je součástí ucelené koncepce pro výuku Českého jazyka na 2. stupni základních škol. Nabízí široký výběr textů, které jsou zvoleny, aby pokryly všechny důležité oblasti učiva 6. ročníku.
učebnice - vzdělání

Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice

225 Kč
180 Kč
Hravý sloh 8 -20%
Pracovní sešit doplňuje ucelenou řadu Hravá čeština a literatura. Nabízí v atraktivním grafickém zpracování řadu rozmanitých tvořivých úloh, jimiž učitelé mohou vhodně obohatit hodiny slohu.
učebnice - vzdělání

Hravý sloh 8

99 Kč
79 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 19 položek
1 2 > >>