Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - Afrika

Rallye Dakar: Peklo na zemi -10%
Rallye Dakar 2018 převrátila můj závodní život naruby. Už odmalička jsem sledovala tento nejnáročnější závod planety. Inspirovaly mě kariéry úspěšných světových závodnic, které se nebály do tohoto dobrodružství jít.
Afrika

Rallye Dakar: Peklo na zemi

399 Kč
359 Kč
Za oponou války -10%
(3x)
Jakub Szántó v knize přibližuje své dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí, které během své kariéry televizního novináře v uplynulých dvou dekádách natáčel.
Afrika

Za oponou války

298 Kč
268 Kč
Marocké království -10%
(1x)
Stručný přehled dějin včetně chronologického výčtu nejdůležitějších historických dat do roku 2015, informace o historických městech, o architektonických památkách, o přírodě a marockém horpodářství.
Afrika

Marocké království

66 Kč
59 Kč
Egypt v době Muhammada Alího -10%
Kniha se snaží přiblížit osobnost Muhammada Alího a jeho vliv na politický a hospodářský vývoj v Egyptě v 19. století. Zachycuje rovněž sociální změny, které přinesl historický vývoj po napoleonské invazi.
Afrika

Egypt v době Muhammada Alího

289 Kč
260 Kč
Qajruwán, tuniské město kultury -10%
Kajruwán byl pro rok 2009 vyhlášen pod ochranou UNESCO městem islámské kultury. Autor se podrobně zabývá nejen jeho vznikem a historií, ale zabývá se i myšlenkou souvislostí s Prahou.
Afrika

Qajruwán, tuniské město kultury

60 Kč
54 Kč
Encyklopedie starověkého Egypta -10%
Kolektiv našich nejvýznamnějších egyptologů přináší ve stovkách přehledných a čtivých hesel soudobé poznání o nejrůznějších aspektech unikátní a přes výzkumy stále tajemné egyptské starověké civilizace.
Afrika

Encyklopedie starověkého Egypta

498 Kč
448 Kč