Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - Afrika

Za oponou války -20%
(3x)
Jakub Szántó v knize přibližuje své dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí, které během své kariéry televizního novináře v uplynulých dvou dekádách natáčel.
Afrika

Za oponou války

298 Kč
238 Kč
Purpurový ibišek -20%
Silný román o emočních bouřích dospívání, pevných rodinných poutech a zářivém příslibu svobody.
Afrika

Purpurový ibišek

369 Kč
295 Kč
Černí sokoli -20%
Kde domov můj? Česká hymna obsahuje motiv hledání a nacházení domova.
Afrika

Černí sokoli

399 Kč
319 Kč
Mauricius, Réunion a Seychely - Lonely Planet -20%
Mauricius, Réunion a Seychely jsou ostrovy obdarované fantastickou krajinou a idylickými plážemi, a proto jsou tím nejúčinnějším lékem na zimní splín.
Afrika

Mauricius, Réunion a Seychely - Lonely Planet

499 Kč
399 Kč
Starověký Egypt -20%
(1x)
Velká kniha Starověký Egypt je doplněným a opraveným překladem z anglického originálu Book of Ancient Egypt britského vydavatelství Future Publishing.
Afrika

Starověký Egypt

179 Kč
143 Kč
Z Etiopie a odjinud -20%
(1x)

Odjinud: Z Etiopie, Sardinie, Moravy, Bruselu.

Co tyto čtyři destinace mají společného? Zjištění, že lidé jsou všude na světě v podstatě stejní. Záleží jim na stejných věcech. Lpějí na své zemi, na své kultuře. Především však žijí ve světě, jehož dějiny a příběhy jsou propojeny... Dnes ještě mnohem více než v minulosti.

Afrika

Z Etiopie a odjinud

349 Kč
279 Kč
Madagaskar - Inspirace na cesty -20%
Nový průvodce za exotikou Madagaskaru, jedno z přírodně i evolučně nejrozmanitějších míst na světě. Hlavní tváří madagaskarské divočiny jsou lemuři a primáti, ale setkáte se zde s celou řadou podivných tvorů.
Afrika

Madagaskar - Inspirace na cesty

229 Kč
183 Kč
Mambo? Poa! Zanzibar -20%
Autorské duo Vladimir 518 a fotograf Tomáš Souček provede čtenáře na více než pěti stech stranách komplikovaným světem současného Zanzibaru, který byl vždy v kontextu celé východní Afriky tavícím kotlem různorodých kulturních vlivů.
Afrika

Mambo? Poa! Zanzibar

900 Kč
720 Kč
Tulák po pouštích -20%
Vzrušující výpravy Bruna Baumanna do písečných moří světa. Dobrodruh a fotograf Bruno Baumann již více než dvacet let prochází ohromujícími krajinami písečných i horských pouští Afriky a Asie, které zažil tak intenzivně jako žádný jiný Evropan.
Afrika

Tulák po pouštích

348 Kč
278 Kč
Současná africká sociální a politická filosofie -20%
Kniha se zaměřuje na africkou sociální a politickou filosofii v posledních desetiletích – od pádu kolonialismu do současnosti. Jde o výjimečnou publikaci, která komprehenzivně mapuje vývoj a současný stav této filosofie.
Afrika

Současná africká sociální a politická filosofie

195 Kč
156 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 17 položek
1 2 > >>