Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - Afrika

Za oponou války -10%
(3x)
Jakub Szántó v knize přibližuje své dramatické zážitky z frontových linií, míst teroristických útoků i státních převratů a revolucí, které během své kariéry televizního novináře v uplynulých dvou dekádách natáčel.
Afrika

Za oponou války

298 Kč
268 Kč
Hrad orlů -10%
Druhá světová válka, boje na africké frontě. Literatura faktu, která se však čte jako napínavý román. Poznejte příběh velkého útěku z Mussoliniho věznice.
Afrika

Hrad orlů

349 Kč
314 Kč
Lišky pouště -10%
Paul Carell napsal dramatickou kroniku o významné kapitole druhé světové války. Spojil v ní přesný popis válečných dnů s autentickými zážitky. Exaktní historie a živé lidské osudy. Každá postava je pravdivá, žádná epizoda není smyšlená.
Afrika

Lišky pouště

499 Kč
449 Kč
Afrika -10%
Na Afriku stačí jen pomyslet a už se vznášíme na křídlech fantazie. Vybavujete si nádherné scenerie z filmů Vzpomínky na Afriku nebo Casablanca? Pak se jen těžko ubráníte snění o tom, jaké by to bylo spatřit tato místa na vlastní oči.
Afrika

Afrika

249 Kč
224 Kč
Mauricius, Réunion a Seychely - Lonely Planet -10%
Ponořte se s mořskými želvami do úžasného podmořského světa plného korálových útesů, kaňonů i obrovských klenutých bran u mauricijského pobřeží.
Afrika

Mauricius, Réunion a Seychely - Lonely Planet

499 Kč
449 Kč
Příběh civilizace -10%
(1x)
Mezinárodně uznávaný egyptolog a archeolog Miroslav Bárta se ve své nové knize zabývá mechanismy, které měly a mají zásadní vliv na vývoj komplexních civilizací.
Afrika

Příběh civilizace

595 Kč
536 Kč
Tenerife do kapsy - Lonely Planet -10%
Malebná sopečná krajina, písečné pláže, barvitá koloniální městečka, skvělá muzea, vybrané restaurace, rázovité místní bary... Poznejte pravou tvář Tenerife.
Afrika

Tenerife do kapsy - Lonely Planet

249 Kč
224 Kč
V rovníkové Africe -10%
V rovníkové Africe je dílem cestopisný dokument, dílem životní příběh přírodovědce, výzkumníka – hydrobiologa, univerzitního pedagoga a dlouholetého spolupracovníka OSN Tomislava Petra.
Afrika

V rovníkové Africe

220 Kč
198 Kč