Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - běh

Zátopek -10%
Fenomenální běžec Emil Zátopek posunul hranice lidských možností, je čtyřnásobným olympijským vítězem a držitelem mnoha světových rekordů.
běh

Zátopek

299 Kč
269 Kč
Zátopek -15%
(10x)
Největší úspěchy Emila Zátopka i jeho seznámení s celoživotní láskou Danou můžeme znovu prožít díky libretu Jana Nováka a vizuálně opojnému provedení Jaromíra 99.
běh

Zátopek

398 Kč
338 Kč
Emil Běžec -10%
(1x)
Chcete vědět, jak žil člověk, který objevil to, pro co byl stvořen, a dělal to? Pokud ano, pak je pro vás odpovědí první ucelený životopis legendárního běžce Emila Zátopka.
běh

Emil Běžec

399 Kč
359 Kč
ChiRunning -10%

Kniha, která způsobila revoluci v běhání. Danny Dreyer nabízí vědomou metodu běhání, která staví na uvolnění a soustředění, na správném postoji a jednoduchých technikách procvičování.

běh

ChiRunning

319 Kč
287 Kč
Běžkyně
Kniha Běžkyně vypráví Lizzyin příběh od školačky běhající po londýnských ulicích až po závodnici lámající rekordy v nejtěžších závodech a horách. Vrozená vytrvalost a hluboký vztah k horám vedou Lizzy k výkonům na absolutní hranici jejích možností, například ohromujícímu 320kilometrovému běhu Himálajem ze základního tábora Everestu do Káthmándú, účasti a pětinásobnému vítězství v UTMB či dosažením světového rekordu v silničním běhu na 24 hodin.
běh

Běžkyně

125 Kč
Vytrvalost -10%
Na trhu je habaděj knih o běhání, které jsou psané skalními běžci pro skalní běžce. Ale tohle není jedna z nich.
běh

Vytrvalost

399 Kč
359 Kč
Vytrvalost - Pozoruhodný život a doba Emila Zátopka -10%
Tato kniha je první zahraniční biografií, která dokumentuje nevšední vzestup, pád a rehabilitaci muže, který byl prohlášen za „největšího běžce všech dob".
běh

Vytrvalost - Pozoruhodný život a doba Emila Zátopka

399 Kč
359 Kč
Jez a běhej -10%
(3x)
Legendární běžec z bestselleru Zrozeni k běhu se vrací!
běh

Jez a běhej

349 Kč
314 Kč