Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - letadla

Zahraniční větroně se značkou OK -10%
Dvoudílná kniha přináší přehled všech zahraničních typů kluzáků, větroňů a motorových větroňů, které od roku 1945 nosily značku OK.
letadla

Zahraniční větroně se značkou OK

270 Kč
243 Kč
Integrovaný záchranný systém ČR na počátku 21. století -10%
Monografie chce ukázat na historické souvislosti vzniku jednotlivých složek integrovaného záchranného systému a na současný stav legislativy, případně na další záměry jejího zdokonalování na počátku 21. století.
letadla

Integrovaný záchranný systém ČR na počátku 21. století

240 Kč
216 Kč
Válka gigantů -10%
Populárně-naučná publikace o historii vzniku a bojového nasazení německých vzducholodí, o jejich nejslavnějších akcích, největších esech a nedoceněných možnostech.
letadla

Válka gigantů

409 Kč
368 Kč
Letecké katastrofy a jejich vyšetřování -10%
Létání dopravními letadly je dnes běžnou záležitostí. Pro někoho je to rutina, pro jiného událost. Ale ruku na srdce - každého z nás během bezpečnostní instruktáže před startem někdy napadlo, co by se stalo, kdyby se letadlo zřítilo.
letadla

Letecké katastrofy a jejich vyšetřování

399 Kč
359 Kč
Truhlářské konstrukce -10%
Publikace se věnuje konstrukcím nábytku stolů, kuchyní, zásuvek, polic, sedacího nábytku aj., jejich povrchovou úpravou, mořením a lakováním.
letadla

Truhlářské konstrukce

399 Kč
359 Kč
Bitevní vrtulníky -10%
Bitevní vrtulníky jsou jedním z nejpodivuhodnějších příkladů technologického vývoje vojenské techniky ve druhé polovině 20. století.
letadla

Bitevní vrtulníky

790 Kč
711 Kč
Pod křídly RAF -10%
Zcela poprvé publikovaná, několikadílná souborná práce o osudech čs. letců v řadách britského Královského letectva za mírových let, zavede čtenáře zprvu do etapy od osvobození ČSR až k následkům komunistického puče z února 1948.
letadla

Pod křídly RAF

890 Kč
801 Kč
Průvodce světem plastikového modeláře 8 - Patina, kompletní průvodce -10%
Osmý díl PSPM - Patina, kompletní průvodce, je dokonalou učebnicí patiny, tedy znázornění bojové techniky opotřebené a ušpiněné provozem.
letadla

Průvodce světem plastikového modeláře 8 - Patina, kompletní průvodce

349 Kč
314 Kč
David Hecl: Mluví k vám kapitán -10%
(2x)
Dámy a pánové, připoutejte se, protože vás čeká opravdový zážitek. Je to už víc než třicet let, co David Hecl poprvé usedl do kokpitu. Tehdy ho trochu vylekal rámus motoru a těžko si pomyslel, že jednou to bude právě on, kdo do Prahy přiveze největší dopravní letadlo světa.
letadla

David Hecl: Mluví k vám kapitán

359 Kč
323 Kč
Do oblak -10%
RAF má velmi pestrou historii, o které byly napsány stohy knih a odborných pojednání.
letadla

Do oblak

369 Kč
332 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 20 položek
1 2 > >>