Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - romány

Na smrt
(3x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.
romány

Na smrt

278 Kč
Heřmánkové údolí
(3x)
Strhující příběh ženy, které osud původně rozdal horší kartu než jiným. Byla silná, ačkoli si svou sílu neuvědomovala, a statečná, ačkoli o statečnosti nikdy nepřemýšlela. Společenský román.
romány

Heřmánkové údolí

169 Kč
Záležitost lásky
Brilantní román zkušené a oblíbené autorky z prostředí práce a činnosti americké FBI.
romány

Záležitost lásky

189 Kč
Osvětimský proces
(1x)

Příběh rodiny, které osvětimský proces obrátil život naruby Eva, absolventka tlumočnické školy a nejmladší dcera rodiny Bruhnsových, má krátce před zásnubami, když ji její agentura nečekaně požádá, aby překládala u mezinárodního tribunálu výpovědi bývalých polských vězňů, kteří přežili koncentrační tábor v Osvětimi.

romány

Osvětimský proces

249 Kč
Pláž v Chorvatsku
(1x)
Odplujte do krásného Chorvatska za letním sluncem, třpytivě tyrkysovým mořem a romantickým příběhem, který nedokážete odložit, dokud ho nedočtete!
romány

Pláž v Chorvatsku

297 Kč
Rytmus, já & Malychin
(2x)

Vyražte na rockovou jízdu! Od autorky romantického bestselleru Kulti. Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho.

romány

Rytmus, já & Malychin

179 Kč
Ella & Kandinský -30%
(1x)
Během malování na bavorském horském úbočí se mladá Gabriele (Ella) Münterová zamiluje do svého ženatého učitele Vasilije Kandinského.
romány

Ella & Kandinský

254 Kč
178 Kč
Iluze
Překladatelka Karla potkává Martina v těžkém období svého života. Doposud dokonalý vztah s jediným synem začíná s jeho dospíváním dostávat trhliny, když se Tomáš snaží vyrovnat s vlastní identitou a vztahem k otci a začne experimentovat s drogami.
romány

Iluze

179 Kč
Kavárna U Anděla: Nová doba
Strhující příběh jedné kavárenské dynastie na přelomu 20. století, Wiesbaden, 1945. Mladá Hilda sotva dokáže uvěřit svému štěstí. Válka skončila a kavárna U Anděla zůstala jako zázrakem ušetřena.
romány

Kavárna U Anděla: Nová doba

279 Kč
Noční cirkus
(1x)
Navštivte spolu s námi tajemný cirkus, jenž přijíždí bez ohlášení, aby na svá noční představení roztáhl černobílá šapitó a poskytl svým návštěvníkům opravdu nezapomenutelné zážitky.
romány

Noční cirkus

298 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 72 položek
1 2 3 .. 8 > >>