Nejprodávanější hudba za posledních 14 dní - ostatní

Písně vánočního času -10%
Poselství Vánoc patří spolu s velikonočním odkazem k tomu nejvýznamnějšímu v křesťanské tradici a kultuře. Pradávný mýtus o příchodu božského dítěte naplňujícího lidské touhy a naděje o Vánocích ožívá.
ostatní

Písně vánočního času

299 Kč
269 Kč
Spolu -10%
Koncertní záznam zachycuje tři výjimečné zpěvačky zcela odlišných žánrů na společných vystoupeních v Praze a v Brně v prosinci roku 2017. Unikátní záznam zachycuje dokonalou fúzi žánrů, komorní atmosféru a silnou ženskou energii.
ostatní

Spolu

349 Kč
314 Kč
Lešť -10%
Ladě jsou opět velmi syroví, chraplaví, neohební. Jako by muziku, kterou produkují, nakopl z jedné strany Tom Waits a z druhé třeba Dunaj.
ostatní

Lešť

399 Kč
359 Kč
Jolanka -10%
Szidi Tobias je majitelka charismatického altu a je kritiky označovaná za jeden z nejvýraznějších hlasů na hudební scéně, či dokonce za druhou dámu českého šansonu. Její písně jsou plné citu, upřímnosti, radosti a pozitivní energie.
ostatní

Jolanka

329 Kč
296 Kč
2013 REMIXED (2CD) -10%
Dvacet skladeb nabízí nečekaný pohled na ženskou vokální skupinu a jejich skladby. Různorodé verze od ambientních poloh přes dub či breakbeat až po verze, které ctí originál anebo ukazují Yellow Sisters v slušivém elektronickém převleku.
ostatní

2013 REMIXED (2CD)

299 Kč
269 Kč
Freak Show -10%
Václav Bartoš je vynikající a osobitý zpěvák a jeho kapele Fru Fru to skvěle šlape. Potvrzuje to na albu Freak Show, které je nejpřístupnějším albem této rockové čtveřice.
ostatní

Freak Show

299 Kč
269 Kč
Milostný Slabiky -10%
Desítku původních skladeb zpěvačky Moniky Načevy a britského kytaristy Justina Lavashe na básně Sylvy Fischerové přináší nové album Moniky Načevy.
ostatní

Milostný Slabiky

329 Kč
296 Kč
Jednoduché písničky o složitém životě -10%
Debutové album kapely Poletíme? vyšlo v reedici v novém obalu a doplněné o dva videoklipy. Album Jednoduché písničky o složitém životě obsahuje patnáct písní, veselých, zpěvných, tanečních i punkových, ale hlavně zábavných.
ostatní

Jednoduché písničky o složitém životě

299 Kč
269 Kč
Až přiletí tučňák -10%
Fru Fru je hudební koktejl, který vyzobává z různých žánrů to nejlepší a vkládá je do svého vidění rocku. Nezaměnitelný vokál osobitého zpěváka a skladatele Václava Bartoše poznáte během prvních taktů. Pro kapelu jsou také typické steeldrumy, groove i skvělé texty.
ostatní

Až přiletí tučňák

299 Kč
269 Kč
Dream -10%
Vynikající soulrockové trio vedené kytaristou a zpěvákem Zdeňkem Bínou připravilo svoje páté řadové album. Kapela rozvíjí svůj styl postavený na vybroušeném muzikantství a instrumentálních schopnostech všech členů.
ostatní

Dream

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 15 položek
1 2 > >>