Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - ostatní

Zčistajasna -10%
Na své šansonové album Zčistajasna zařadila Jitka Molavcová třináct písní, které již několik let tvoří základ jejího sólového recitálu. I proto své čistě akustické album nahrála jen s klavírním doprovodem Petra Ožany.
ostatní

Zčistajasna

300 Kč
270 Kč
Made in Strašnice -10%
Kato si na sedmou studiovou desku pozval tři spřízněné duše z řad tuzemských MCs, na desce hostují Rest a MC Gey z labelu Ty Nikdy a Hugo Toxxx. Kato na desce znovu dokazuje, že patří k nejtalentovanějším žonglérům se slovy!
ostatní

Made in Strašnice

349 Kč
314 Kč
Srdce ven -10%
Šesté album kapely Zuby nehty vydané na jaře roku 2021 s názvem Srdce ven obsahuje 13 písní.
ostatní

Srdce ven

299 Kč
269 Kč
Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková -10%
Mimořádné spojení třech výrazných pilířů české hudební scény. 2CD se záznamem koncertu ve Švandově divadle v Praze. Poslední koncert z úspěšné a beznadějně vyprodané šňůry patnácti koncertů po celé České republice v roce 2019.
ostatní

Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková

399 Kč
359 Kč
D.Y.K. -10%
Vojtěch Dyk nahrál sólové album D.Y.K. v New Yorku. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem.
ostatní

D.Y.K.

429 Kč
386 Kč
Improvizace -10%
Album Improvizace vzniklo na základě setkání dvou rozdílných hudebních světů. Písničkář Jan Burian a bubeník Jaroslav Kořán se sešli na několika společných koncertech – měli k dispozici jen texty básní.
ostatní

Improvizace

290 Kč
261 Kč
Komik do půl osmé -10%
Nové album současné hvězdy alternativní hudby, brněnské kapely Květy, obsahuje dvanáct nových písní a vychází na CD i LP. Výrazově se kapela i díky velkým změnám v nástrojovém obsazení opět posouvá do vyšších sfér.
ostatní

Komik do půl osmé

399 Kč
359 Kč
Vlakem -10%
Hyperaktivní leader kapely Květy Martin E. Kyšperský vydává sólo album, tři roky po vyprodané desce Svetr. Dvanáct melodických písní má jednotný koncept. Všechny texty byly napsány ve vlaku během jediné cesty.
ostatní

Vlakem

299 Kč
269 Kč
Antologie moravské lidové hudby 5 -10%
Čas adventu a Vánoc je ústředním motivem pátého dílu Antologie moravské lidové hudby. Čtyři předchozí díly této antologie se věnují jednotlivým regionům a poskytují reprezentativní výběr kapel a zpěváků, jež výrazně přispívají k zachování autentické podoby hudebních tradic svého regionu.
ostatní

Antologie moravské lidové hudby 5

249 Kč
224 Kč
Šel přes potok Cedron k hoře -10%
Studiové album skupiny Oboroh obsahuje pašijové písně z různých období, od písní středověkých přes barokní k současným, včetně vlastní tvorby skupiny.
ostatní

Šel přes potok Cedron k hoře

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 14 položek
1 2 > >>