Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - alternativní hudba

Slet bubeníků/Gathering of Drummers -10%
Záznam přenesený na toto 2CD byl pořízen 3. října 2004 v Laterně Magice v Praze. Koncert se konal jako součást festivalu Struny podzimu a na albu se sešla celá řada vynikajících muzikantů, jako např. Pavel Fajt, Chris Cutler, Miloš Vacík, Alan Vitouš, Miloš Dvořáček a další.
alternativní hudba

Slet bubeníků/Gathering of Drummers

299 Kč
269 Kč
Beneath the Eyrie -10%
Sedmé album americké alternativní rockové kapely Pixies.
alternativní hudba

Beneath the Eyrie

789 Kč
710 Kč
Nedefinitivní -10%
Skupina ELEKTROBUS vznikla na přelomu let 1974 – 75. Pod původním jménem The Blue Motocross ji založili kytarista Pavel Richer a baskytarista Tomáš Zetek, vzápětí přibyl ze skupiny Inrou saxofonista Mikoláš Chadima.
alternativní hudba

Nedefinitivní

249 Kč
224 Kč
Světlo DuCha -10%
Mimořádný vydavatelský čin Polí5, které oslovilo Ondřeje Ježka (studio Jámor, OTK...), aby kompletně produkoval a aranžoval poslední album RND. Jádro projektu tvoří písně, které složil, otextoval a nazpíval známý dramatik S.d.Ch.
alternativní hudba

Světlo DuCha

249 Kč
224 Kč
Vlakem -10%
Hyperaktivní leader kapely Květy Martin E. Kyšperský vydává sólo album, tři roky po vyprodané desce Svetr. Dvanáct melodických písní má jednotný koncept. Všechny texty byly napsány ve vlaku během jediné cesty.
alternativní hudba

Vlakem

299 Kč
269 Kč
Na svahu -10%
Monika Načeva je jednou z nejvýznamnějších osobností naší alternativní scény. Na albu zúročuje svoji spolupráci s Michalem Pavlíčkem. Spolu s ním a Pavel Bořkovec Quartetem natočila výběr svých nejdůležitějších písní.
alternativní hudba

Na svahu

379 Kč
341 Kč
Ultimate Nothing 8CD Box -10%
Retrospektivní 8CD box Oldřicha Janoty, obsahuje koncertní nahrávky, jam-session, ale i archivní nahrávky z domácích studií. Sedm z osmi alb obsahuje nahrávky, které se objeví na CD poprvé. Oldřich Janota je velkou ikonou českého alternativního folku, box alespoň částečně mapuje rozsáhlou tvorbu této muzikantské legendy od roku 1982.
alternativní hudba

Ultimate Nothing 8CD Box

1 599 Kč
1 439 Kč
Winna -10%
Duu Tara Fuki se podařilo albem Winna připravit nevšední hudební zážitek. Winna je tichá a sametová jako noc a mocná a dravá jako jarní tok. Dvě ženy, dvě violoncella, dva hlasy. Výjimečně krásná hudba, silná a průzračná.
alternativní hudba

Winna

299 Kč
269 Kč
Domasa -10%
Domasa, je sedmé album, kapely Traband a navazuje na poetický výraz předchozího alba Přítel člověka. Patrný velký rozdíl je v hudební složce alba. Traband nyní přidává plyn a je opět rockově zařinčí.
alternativní hudba

Domasa

299 Kč
269 Kč
Fonók -10%
Debutové album projektu Dva má název Fonók, v maďarštině jsou takto označovány přadleny, pro Dva to v jejich jazyku ale znamená Zvuky. Patnáct písní legendárních neexistujících kapel v neexistujících světových jazycích. Originální a výjimečné album.
alternativní hudba

Fonók

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>