Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - Jihočeský kraj

Šumavští převaděči -20%
(1x)
Skutečné příběhy několika šumavských převaděčů. V knize sice vystupují též věhlasní a slavní převaděči jako Josef Hasil či Kilian Nowotny, hlavními postavami knihy jsou však jiné osoby – příslušníci převaděčské skupiny, která se utvořila krátce po ú
Jihočeský kraj

Šumavští převaděči

349 Kč
279 Kč
Šumava - Mezi dvěma národy -20%
Strhující životní příběh polesného ze Zlaté studny Máte před sebou knihu vzpomínek Roberta Steuna, který se narodil na začátku minulého století.
Jihočeský kraj

Šumava - Mezi dvěma národy

369 Kč
295 Kč
Šumavští rodáci vzpomínají 5 -20%
Znovu vás zveme na setkání se zajímavými lidmi, do jejichž života i osudu se zapsala Šumava. Seznámíte se s nelehkým životem známého modravského starosty Antonína Schuberta, jemuž mnohokrát život ukázal odvrácenou tvář.
Jihočeský kraj

Šumavští rodáci vzpomínají 5

309 Kč
247 Kč
Výstřely na šumavské hranici 1949-1951 -20%
Šumavská hranice byla místem, kudy po únorových událostech v roce 1948 opouštělo ilegálně svoji vlast tisíce našich spoluobčanů. Zabránit těmto útěkům měly nově vytvořené specializované útvary ochránců hranic a to i za pomoci střelné zbraně.
Jihočeský kraj

Výstřely na šumavské hranici 1949-1951

299 Kč
239 Kč
Zmizelé a mizející Písecko -20%
Písecko je vyhledávaným a malebným koutem jižních Čech. Místem plným historických památek, kouzelné přírody i technických pamětihodností. Tak známe tato místa my, současníci. Ale co všechno se změnilo v průběh uplynulých staletí?
Jihočeský kraj

Zmizelé a mizející Písecko

329 Kč
263 Kč
Zmizelá Šumava -20%
(1x)
Příběhy Zmizelé Šumavy nejsou nostalgickým vyprávěním po časech minulých, ale především vybízí čtenáře k návštěvě míst, která leží v nádherné šumavské krajině a jsou svědky její jedinečné historie.
Jihočeský kraj

Zmizelá Šumava

449 Kč
359 Kč
Dobrodružné výlety s dětmi po Šumavě -20%
Máte rádi Šumavu? A mysleli jste si, že už ji znáte dost dobře? Podnikáte často výlety do přírody? A máte rádi dobrodružství? Bojíte se rádi při čtení o nadpřirozených bytostech? A chcete vědět, kde všude na ně můžete narazit?
Jihočeský kraj

Dobrodružné výlety s dětmi po Šumavě

299 Kč
239 Kč
Tábor I. -20%
První svazek trilogie o dějinách Tábora začíná ohlédnutím za pradávnou historií ostrožny nad soutokem Lužnice a Tismenického potoka, počátky Sezimova Ústí, nezdařeným založením královského města Hradiště a středověkým osídlením blízkého okolí.
Jihočeský kraj

Tábor I.

569 Kč
455 Kč
Zmizelá Šumava 3 -20%
V Česku nenajdete místo, jako je Šumava – unikátní scenérie se zde prolínají s bohatou a pohnutou historií. Po stopách zapomenuté šumavské historie. Třetí a závěrečný díl dokumentární série.
Jihočeský kraj

Zmizelá Šumava 3

499 Kč
399 Kč
Even zikaron: Paměť židovských náhrobních kamenů v Jistebnici -20%
Průvodce po starém židovském hřbitově situovaném nedaleko Jistebnice, za osadou Pohoří.
Jihočeský kraj

Even zikaron: Paměť židovských náhrobních kamenů v Jistebnici

145 Kč
116 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 18 položek
1 2 > >>