Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - Moravskoslezský kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku -10%
Čarodějnické procesy na Jesenicku v 17. století byly vlivem mnoha nepříznivých okolností natolik rozsáhlé, že je dnes považujeme za největší masový hon na čarodějnice v celém slezském teritoriu.
Moravskoslezský kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku

309 Kč
278 Kč
Bohyně a božci v Beskydech -10%
Přírodní léčba byla odpradávna součástí lidské existence. Když nepomohly léčivé byliny, přišla na řadu magie božců, bohyň, kouzelníků a čarodějů s čáry a zaříkáváním, s okuřováním, prapodivnými lektvary a nesrozumitelným mumláním modliteb...
Moravskoslezský kraj

Bohyně a božci v Beskydech

289 Kč
260 Kč
Historické toulky Šumperskem II. -10%
(1x)
Druhý díl představuje další historické zajímavosti ze Šumperska, tedy ze Starého Města, Branné, Hanušovic, Kopřivné, Loučné nad Desnou, Velkých Losin, Rapotína, Šumperka, Bludova, Libiny a dalších obcí.
Moravskoslezský kraj

Historické toulky Šumperskem II.

295 Kč
266 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Moravskoslezský kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

269 Kč
242 Kč
Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9 -55%
Zcela přepracovaný, rozšířený (na úctyhodných 288 stran) průvodce nejvyšším moravským pohořím. Horské túry v oblasti Hrubého Jeseníku - Šerák, Červenohorské sedlo, Švýcárna, Praděd, Ovčárna, Petrovy kameny - nejkrásnější hřebenovka.
Moravskoslezský kraj

Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9

179 Kč
80 Kč