Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - magie

Clavicula Salomonis -10%
Slavný okultní grimoire CLAVICULA SALOMONIS, jež pochází ze středověkých rukopisů archivovaných v Britském národním museu, je konečně připraven a přeložen pro české čtenáře. Praxe ceremoniální orace, zaklínání, přípravy magických nástrojů...
magie

Clavicula Salomonis

349 Kč
314 Kč
Magie v teorii a praxi -10%
Magie v teorii a praxi je opus magnum světoznámého okultisty Aleistera Crowleyho, jehož příprava mu zabrala značnou část života a dnes se obecně považuje za jedno z nejdůležitějších pojednání o magii napsaných ve 20. století.
magie

Magie v teorii a praxi

899 Kč
809 Kč
Abramelinova magie -10%
Lákavá okultní kniha známá po celém světě, jež pochází z edičního díla S. L. MacGregora Matherse. Tento Grimoire předkládá 3 knihy žida Abramelina.
magie

Abramelinova magie

369 Kč
332 Kč
Satanizmus v 21. storočí -10%

Satanizmus ako organizované náboženstvo sa prvýkrát objavil v podobe kalifornskej Cirkvi Satanovej roku 1966. Hoci sa zdalo, že jeho popularita sa časom vytratí, s príchodom 21. storočia a nástupom éry internetu zažíva nový rozmach.

magie

Satanizmus v 21. storočí

360 Kč
324 Kč
Zlatá kniha moudrosti -10%
V edici Horev jako další svazek vychází kniha Františka Bardona s názvem Zlatá kniha moudrosti. Tento titul je určen hlavně pokročilým žákům a vedoucím hermetických kroužků, aby si v ní a díky ní mohli upřesnit své poznání.
magie

Zlatá kniha moudrosti

300 Kč
270 Kč
Velká učebnice čarodějnictví a magie -10%
Magie přitahuje stále více lidí po celém světě.
magie

Velká učebnice čarodějnictví a magie

299 Kč
269 Kč
Magický deník Bardonova žáka -10%
je jediným dosud zveřejněným dokumentem, který popisuje praxi vnitřní školy žáků Františka Bardona, tzv. kruhu Světla.
magie

Magický deník Bardonova žáka

360 Kč
324 Kč
Sexual Mysteries -10%
Kniha "Sexual Mysteries" obsahuje obě známé studie Pierra de Lasenic o sexuální magii. Nový anglický překlad zahajuje ediční řadu, která otevře poklad českého hermetismu světové veřejnosti.
magie

Sexual Mysteries

450 Kč
405 Kč
Učebnice vysoké magie -10%
Kniha, jejíž text vyšel jako soukromý tisk již ve třicátých letech 20. století. Představuje první tvůrčí syntézu vynikajícího znalce obřadné magie a hermetismu Františka Bardona.
magie

Učebnice vysoké magie

380 Kč
342 Kč
Pomůcka k introspekci -10%
Kniha je praktickou obhajobou důležitosti sebepoznání (introspekce), bez něhož se žádný člověk nemůže dostat do říše magie a samozřejmě ani do dalších říší hermetismu.
magie

Pomůcka k introspekci

670 Kč
603 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 13 položek
1 2 > >>