Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka za posledních 14 dní
ostatní

Americká elegie
(2x)
Příběh rodiny Vancových začal v poválečné Americe nadějí. Autorovi prarodiče byli „zamilovaní, ale chudí jako kostelní myš“. Přestěhovali se z apalačského regionu Kentucky do Ohia s nadějí, že uniknou strašné chudobě, která je obklopovala.
ostatní
Ukázky

Americká elegie

268 Kč
Zuzana Čaputová: Neztratit se sama sobě
Exkluzivní knižní rozhovor se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou.
ostatní

Zuzana Čaputová: Neztratit se sama sobě

404 Kč
Nové realismy
Kapesní, česko-anglické vydání průvodce v elegantním designu Jana Havla nabízí atraktivní a srozumitelnou formou shrnutí výstavy Nové realismy v Galerii hlavního města Prahy. Nový pohled na meziválečné výtvarné umění a kulturu.
ostatní

Nové realismy

315 Kč
Indiánský mesiáš - 10%
Kniha Stevena Charlestona je autorovým životopisem, průvodcem historií a tradicemi severoamerických indiánů i osobitým výkladem Matoušova evangelia v jednom.
ostatní

Indiánský mesiáš

349 Kč
314 Kč
Czechy. To nevymyslíš
(1x)
Vlídně ironický pohled na vše české. Opravdu si Češi zaslouží být nazýváni nejpohodovějším národem střední Evropy? Proč je tak obtížné naučit se česky a proč by tu Poláci neměli používat slovo szukać?
ostatní

Czechy. To nevymyslíš

314 Kč
Divoká mysl
Matematici bývají vykreslováni jako podivíni, se kterými se člověk moc nepobaví, protože žijí ve vlastním myšlenkovém světě.
ostatní
Ukázky

Divoká mysl

358 Kč
Vzpomínky na Šumavu VI.
Životopis legendárního šumavského doktora Josefa Klostermanna, jehož synem byl známý spisovatel Karel Klostermann. MUDr. Klostermann byl charismatickou osobností, velkým humanistou, regionálním politikem a velkým propagátorem homeopatické léčby.
ostatní

Vzpomínky na Šumavu VI.

359 Kč
Česká architektura 2022-2023
Ročenka české architektury pravidelně informuje především laickou zajímající se veřejnost o situaci v oboru a přináší podněty a inspiraci. Pro zájemce ze zahraničí pak ročenka slouží jako stručný přehled soudobé české architektonické scény.
ostatní

Česká architektura 2022-2023

526 Kč
Toulavá kamera 38 - 10%
Tušíte, jak se zrodila tradice pěstování znojemských okurek nebo kde byste našli náš jediný kostel stojící na ostrůvku? Víte, kdo si v Plasích přestavěl honosnou opatskou rezidenci na venkovské sídlo a rád v něm pobýval?
ostatní

Toulavá kamera 38

349 Kč
314 Kč
DickObraz - Omalovánky pro dospělé - 50%
V současné stresující době chceme lidi rozesmát. Naše sprosté omalovánky jsou pro všechny, co se nebojí a udělají radost každému, kdo má trochu nadhled. Pečlivě vytvořené obrázky penisů pobaví obě strany – jak obdarovaného, tak kupujícího.
ostatní

DickObraz - Omalovánky pro dospělé

179 Kč
89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 538 položek
1 2 3 .. 54 > >>