Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka za posledních 14 dní

Zuzana Čaputová: Neztratit se sama sobě
Exkluzivní knižní rozhovor se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

Zuzana Čaputová: Neztratit se sama sobě

404 Kč
Činžák - limitovaná edice
(3x)
Jeff Lemire a Andrea Sorrentino stvořili Mýtus Sadu kostí. Ten svět se podobá našemu, ale pod jeho prahem číhá temnota se svou sestrou nicotou. A tam… tam žijí prastaré bytosti, o jejichž existenci má ponětí jen málokdo.

Činžák - limitovaná edice

898 Kč
Šikmý kostel 3
(8x)
Jak dlouho trvá válka po tom, co skončí?

Šikmý kostel 3

494 Kč
Lví silou, vzletem sokolím - limitovaná edice
S bohatou historií Sokola od prvních pokusů o tělocvičné spolky u nás na počátku 19. století až po současnost vás seznámí nová komiksová kniha.
Ukázky

Lví silou, vzletem sokolím - limitovaná edice

709 Kč
To tajemství je pevný pár
(2x)
Knížka fejetonů, ve kterých autor hledá, co je klíčem k rodinné pohodě a k výchově dětí. Dochází k závěru, že nejdůležitější je, aby žena a muž spolu vytvořili pevný pár. Když vytvoříte pevný pár, dítě se pouze přidá a právě to je dřeň našeho života.
Ukázky

To tajemství je pevný pár

296 Kč
Desatero pohybů
(1x)
Vážky létají přes oceán z Indie do Mosambiku, i když jejich tělo disponuje zásobou energie jenom na čtyři hodiny letu. Vorvaňovci při potápění do tříkilometrových hloubek stráví pod hladinou skoro čtyři hodiny.
Ukázky

Desatero pohybů

449 Kč
Duchovní cvičení v běžném dni

Ignác z Loyoly, zakladatel jezuitského řádu, si již v 16. století dobře uvědomoval, jaké nároky na člověka klade každodenní život. Přišel proto s konceptem „duchovních cvičení v běžném životě“.

Duchovní cvičení v běžném dni

349 Kč
Chtěl jsem jí zazpívat - 80%
Obsáhlý výbor z písňových textů Jaromíra Nohavici. Akcentuje texty vážnější a nadčasové a ukazuje tak jejich autora vůbec poprvé knižně jako významného současného českého básníka.

Chtěl jsem jí zazpívat

259 Kč
53 Kč
Etologie
Jak mozek a hormony ovlivňují chování? Jak se zvířata orientují a jak spolu komunikují? Jak se chování vyvíjí pod vlivem genu a prostředí? Proč spolu zvířata někdy soupeří a jindy spolupracují?
Ukázky

Etologie

1 080 Kč
Ignis Fatuus

Hororový příběh z magické Šumavy, kde si život a smrt podávají ruce Na zakázaném území Šumavy, kolem řeky Křemelné, se koncem sedmdesátých let začínají probouzet pradávné legendy...

Ignis Fatuus

386 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>